Grécko s Jet Airways za 95 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, pamiatky, kultúra, architektúra, grécko, lacné letenky, jet airways

Sponzorované odkazy:

Grécko s Jet Airways za 95 €

Stredozemné oblasti v týchto dňoch nezažívajú tie najväčšie prívaly turistov, pretože nie je letná sezóna, ktorá je pre milovníkov mora a slnenia najatraktívnejšia. Avšak aj napriek tomu sa nájdu oblasti, ktoré môžete vidieť po celý rok a v ktorých strávite pár krásnych dní, bez toho aby ste potrebovali plavky a opaľovací krém. Napríklad balkánsky polostrov láka celoročne návštevou Atén a majestátneho Olympu, ktorý by mal za svoj ​​život vidieť aspoň raz každý náruživý cestovateľ. Využite januárovej akcie a vydajte sa do Grécka už teraz a to za senzačných 95 €.

Hurá za pamiatkami

Pokiaľ milujete cestovanie po pamiatkach a žiadny architektonický skvost vám nie je cudzí, potom neváhajte a rozbehnite sa za krásami gréckych Atén, ktoré vám doslova vezmú dych. Grécka kultúra patrí k tým všeobecne najstarším a preto ponúka nespočetné množstvo zaujímavostí a historických artefaktov. O čom ste už iste počuli, je prekrásny Pantheon, týčiaci sa na vrchole samotného Olympu. Chrám bol postavený už v starovekom Grécku a to na počesť bohyne Pallas Athény, ktorá tu podľa mýtov mala svoje sídlo. V učebniciach a encyklopédiách je stavba úchvatná, ale nič sa nevyrovná pocitu, keď ju uvidíte na vlastné oči. Okrem Atén vás iste zaujmú aj Mykény alebo Krétsky labyrint, ktorý ale môžete navštíviť počas letnej dovolenky a skĺbiť tak príjemné s užitočným.

Letenky do Grécka za skvelých 95 €, autor: mufcmadLetenky do Grécka za skvelých 95 €, autor: mufcmad

Do Grécka ľahko a lacno

Letenky na balkánsky polostrov rozhodne nepatria k tým najlacnejším, ba naopak ich môžeme pokladať za pomerne nákladné. Leteckí dopravcovia a cestovné kancelárie sú si obľúbenosti tejto lokality dobre vedomí a preto sa snažia vyťažiť maximum. Inak je tomu ale mimo letnej sezóny, kedy sa naopak ceny pohybujú pomerne nízko, pre Grécko až prekvapivo. Napríklad so spoločnosťou Jet Airways sa do krajiny teraz pozriete za skvelých 95 €.

Prečo letieť s Jet Airways?

Možno si vravíte, prečo letieť práve s touto spoločnosťou. Okrem faktu neskutočne lacnej letenky je tu niekoľko kladných charakteristík, vďaka ktorým si na palubu Jet Airways sadnete v úplnom pokoji. Letecká spoločnosť vznikla v roku 1993 a prakticky okamžite začala neskutočne prosperovať. Dnes sa o firme hovorí ako o najrýchlejšie stúpajúcich aerolíniách vôbec, pretože si počas niekoľkých rokov dokázala vybudovať rozsiahlu klientelu a právom vydobyť svoje miesto na výslní. Dnes spoločnosť lieta do 50-tich svetových destinácií a prepravuje milióny spokojných cestujúcich.

Lietajte pohodlne, autor: Debarka BanikLietajte pohodlne, autor: Debarka Banik

Článok Grécko s Jet Airways za 95 € bol publikovaný 30. ledna 2014 v 06.30 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...