Januárové akčné letenky od EasyJet

Tagy:  lietanie, easyJet, cestovanie, dovolenka, európa, amsterdam, francúzsko, miláno

Sponzorované odkazy:

Januárové akčné letenky od EasyJet

O spoločnosti EasyJet ste počuli už mnohokrát a preto vás jej januárové akčné ponuky asi nijako zvlášť neprekvapia. Nízko nákladová spoločnosť sa totiž zameriava na extrémne lacné lety, ktorých chytrí cestujúci často využívajú. Ak medzi nich patríte, pravdepodobne ste už veľa európskych destinácií navštívili doslova a do písmena, za pár eur. Pripadá vám studený január dlhý, nudný a stereotypný? Potom sa nechajte inšpirovať ponukou aeroliniek EasyJet a vydajte sa po európskych pamiatkach, za kultúrou a za dobrým jedlom už dnes!

Do Amsterdamu takmer kedykoľvek

V Amsterdame je veľa lákadiel, ktoré určite stoja za to vidieť. Jedným z nich sú napríklad známe tulipánové farmy, za ktorými sa musíte vydať na jar alebo v lete. Čo vám ale holandské hlavné mesto môže ponúknuť aj teraz, sú vynikajúce syry a samozrejme prekrásna architektúra, ktorá je svojím výzorom pre krajinu tak typická. Tu si na svoje prídu predovšetkým milovníci dizajnu, ale aj vám ostatným Amsterdam prirastie k srdcu a obzvlášť potom, ak ho navštívite v januári za neskutočných 40 €.

Čo tak Amsterdam?, autor: joiseyshowaaČo tak Amsterdam?, autor: joiseyshowaa

A opäť slávne Miláno

A opäť tu máme ponuku neskutočne akčných leteniek do talianskeho Milána, ktoré snáď nikdy neomrzí. Túto niekoľko miliónovú metropolu si obľúbili predovšetkým „shopaholičky“, ktoré sú tu schopné nechať tisícky eur. Niet sa čomu diviť, Mekka módy dýcha luxusnou atmosférou, pre ktorú si skrátka kabelku od Armaniho musíte kúpiť a vzhľadom k faktu, že vás teraz cesta vyjde na 30 €, môžete si dovoliť rovno dve!

Francúzsko trochu inak

Francúzsko je samé o sebe neskutočne pôvabná krajina a kto ju nenavštívil, ako by nebol. Skrýva v sebe istý šarm a eleganciu, ktorá zvádza k cestovaniu a poznaniu všetkého druhu. Prečo sa teda obmedzovať iba na Paríž, do ktorého sa mimochodom dopravíte za 45 €, keď na vás čakajú krásy v podobe Cannes, St. Tropez, Nice, ale aj Lyonu, do ktorého môžete letieť so spoločnosťou EasyJet za úchvatných 40 €.

Do Francúzska za 40 €, autor: kjunstormDo Francúzska za 40 €, autor: kjunstorm

Článok Januárové akčné letenky od EasyJet bol publikovaný 26. ledna 2014 v 09.30 v rubrike Letenky, Lietanie a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...