Decembrové letenky od Easy Jet

Tagy:  lietanie, pobyt, last minute, easyjet, európa, lacné letenky, akciové letenky

Sponzorované odkazy:

Decembrové letenky od Easy Jet

V zimných mesiacoch síce nie je cestovanie až tak populárne a obvyklé, ale práve preto by ste sa v decembri či januári mali vydať na poznávací zájazd či eurovíkend, pretože dostanete letenky aj ubytovanie za skvelé peniaze a ako bonus sa vyhnete davom turistov, ktorí európske veľkomestá obchádzajú najradšej na jar či v lete. Ak zháňate tie naozaj najlacnejšie letenky, nechajte sa opäť inšpirovať ponukou leteckej spoločnosti EasyJet.

EasyJet je jednou z najpopulárnejších európskych leteckých spoločností a nie je sa naozaj čomu diviť. Hoci na trhu nie je príliš dlho a môžeme ju teda zaradiť k tým mladším aerolinkám, dokázala si vybudovať slušnú klientelu, ktorá sa opätovne vracia a „nabaľuje“ na seba ďalších spokojných zákazníkov. A v čom vlastne tkvie celková obľuba EasyJetu? Predovšetkým v neskutočne lacných letenkách, vďaka ktorým môže cestovať naozaj každý, dokonca aj chudobní študenti a dôchodcovia. Rovnako tak, ako v každom mesiaci, aj v decembri prichádza EasyJet s akčnými letenkami, ktoré vás presvedčia vycestovať.

Cestujte lacno s EasyJet, autor: stelliCestujte lacno s EasyJet, autor: stelli

Bristol

Veľká Británia je všeobecne obľúbenou destináciou, ktorá láka turistov všetkých vekových kategórií. Starší ľudia si tu užijú dostatok architektúry a kultúry a mladšia generácia si nakúpi veľa oblečenia, doplnkov a suvenírov za super ceny. Teraz sa so spoločnosťou EasyJet môžete pozrieť napríklad do Bristolu, kam letenka stojí 33 €. Tu potom môžete stráviť pár dní alebo sa vlakom vydať do hlavného mesta.

Miláno

Ďalším veľkomestom ktoré ročne navštevujú tisícky cestujúcich, je rozhodne talianske Miláno. To samo osebe nie je lákavé pre svoju architektúru alebo prírodné pamiatky, ale je považované za Mekku módy a štýlu, preto tu ľahko natrafíte na Top modelky alebo svetových módnych návrhárov. Do Milána sa teraz pozriete za skvelých 30 €.

Paríž

Štatisticky najnavštevovanejším mestom Európy je nesporne Paríž, ktoré svojou romantikou láka snáď úplne každého. Kto aspoň raz za život nevidel krásy Paríža, ako by nebol. Využite jedinečnú príležitosť od EasyJet a vydajte sa do hlavného mesta Francúzska za senzačných 40 €.

Článok Decembrové letenky od Easy Jet bol publikovaný 31. prosince 2013 v 12.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...