Rezervácie leteniek na Ryanair

Tagy:  rezervácie leteniek, ryanair, rezervácie na ryanair, akčné letenky, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

Rezervácie leteniek na Ryanair

Radi cestujete, ale nechcete tráviť dlhé hodiny v autobuse či za volantom osobného automobilu? Potom ste ideálnymi adeptmi na cestovanie lietadlom, avšak je tu jedno „ale“ a tým sú zvyčajne predražené ceny leteniek, ktoré vám mnohokrát neumožnia, vydať sa na dovolenku snov. Ak už viac nechcete vyhadzovať peniaze „oknom“ a najradšej by ste si zaobstarali letenky za čo najnižšie ceny, rozhodne vás budú zaujímať rezervácie leteniek na Ryanair…

Niečo málo o spoločnosti

Letecká spoločnosť Ryanair nie je v odbore žiadnym nováčikom, pretože bola založená roku 1985 bratmi Ryanovimi a to na území Írska, hovoríme teda o írskej spoločnosti. Ako to so začiatkami firiem býva, spočiatku prepravovala cestujúcich iba po 15tich pasažieroch a to na linke Waterford – London Getwick. Za prvý rok spoločnosť prepravila púhych 5 tisíc pasažierov, čiže sa mohlo zdať, že nepatrí k príliš úspešným, ale už o päť rokov neskoršie, čiže v roku 1990, mala na svojom konte takmer 800 tisíc prepravených a to bez jedinej nehody či zaváhania. A práve vďaka svojim bezstarostným letom si Ryanair vydobyla svoje miesto a naďalej pokračovala vo sľubnom rozkvete.

Ryanair najlacnejšie letenky, autor: Paolo MargariRyanair najlacnejšie letenky, autor: Paolo Margari

Neuveriteľné ceny leteniek

V dnešnej dobe je Ryanair najrýchlejšie rastúcou spoločnosťou v počte prepravených cestujúcich a to predovšetkým vďaka svojej agresívnej cenovej politike, ktorej možno len veľmi ťažko konkurovať. Spoločnosť ponúka tie vôbec najlacnejšie letenky na trhu, nad ktorými sa až tají dych. V roku 2007 predstavila svetu letenky za neuveriteľných 0,01 euro, ktoré boli bežne k dostaniu. Za túto smiešnu cenu ste sa tak mohli pozrieť napríklad do Paríža, Milána, Madridu, Berlína či do Viedne.

Jednoduchá rezervácia leteniek

S akčnými letenkami spoločnosť prichádza každú chvíľu, aby ste nepremárnili výhodnú kúpu, sledujte pravidelne domovské stránky Ryanair, kde na akčné lety jednoducho narazíte. A teraz sa dostaňme k rezervácii leteniek, ktorá je jednoduchá, rýchla a zvládne ju naozaj každý. Letenky je samozrejme možné si zakúpiť na letisku alebo na pobočkách, avšak tou najpohodlnejšou cestou je internet. Na stránkach spoločnosti tak do už pripraveného okienka, zadáte počiatočnú a cieľovú stanicu, dátum odletu, počet cestujúcich a následne osobné údaje, vrátane emailu, na ktorý vám okamžite po odoslaní objednávky prídu potvrdzovacie údaje ohľadom letu. Spätnou väzbou tak potvrdíte objednávku a už sa len môžete tešiť na skorý odlet.

Článok Rezervácie leteniek na Ryanair bol publikovaný 15. ledna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky, Lietanie a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...