Tipy ako na rezerváciu leteniek

Tagy:  rezervácie leteniek, lietanie, aerolínie, letecké spoločnosti, kúpa leteniek

Sponzorované odkazy:

Tipy ako na rezerváciu leteniek

Tiež ste si obľúbili cestovanie všetkého druhu a jediným nešvárom, ktorý vám v tomto koníčku bráni, sú predražené letenky alebo príliš zložitá cesta k ich zakúpeniu? V dnešnej dobe sa ceny letov, predovšetkým do populárnych oblastí, pohybujú za neuveriteľne nízke ceny, avšak veľa ľudí sa v ich hľadaní a následnej rezervácii proste a jednoducho neorientuje, čím sa pripravuje o hŕbu peňazí. Naučte sa triviálne vyhľadávať a ešte jednoduchšie letenky zhotovovať. Inšpirujte sa jednoduchými tipmi, ako na rezerváciu leteniek a konečne lietajte tak, ako si roky prajete – lacno, rýchlo a bez najmenších problémov.

Návšteva letiska či pobočky

Klasikou pre získanie leteniek je samozrejme osobná návšteva letiska či pobočky leteckej spoločnosti. Veľa ľudí, aj v dnešnej dobe internetu, uprednostňuje priamu komunikáciu. Dôjdu teda do svojich obľúbených aerolínií a zaobstarajú si tie letenky, ktoré sú aktuálne k dostaniu. Pravdou síce je, že tickety dostanete okamžite a fyzicky, bohužiaľ práve táto cesta patrí k tým absolútne najmenej priaznivým. Vzhľadom k tomu, že nemáte možnosť porovnania ceny leteniek s inými spoločnosťami, kúpite to, čo je momentálne na trhu, pravdepodobne sa pripravujete o stovky eur, pretože tento druh leteniek rozhodne nebude akčný ani last minute.

Rezervácia leteniek je tak jednoduchá, autor: Terry WhaRezervácia leteniek je tak jednoduchá, autor: Terry Wha

Rezervácia online

Tým jednoznačne najlepším spôsobom rezervácie leteniek, je samozrejme všemocný internet. Ako sa ale k zmieňovanej rezervácii dostať a ako vôbec nájsť tie úplne najvýhodnejšie lety? Do vyhľadávača vždy zadávajte výrazy ako „akčné“, „last minute“, „last moment“, „najlacnejšie“ a podobne. Následne si dajte trochu práce s dôkladným prehľadávaním jednotlivých stránok, pretože nie všetky výhodné letenky sú ihneď viditeľné. Pravdepodobne najlacnejšiu ponuku vám poskytnú nízkonákladové spoločnosti ako EasyJet, Smart wings, Wizzair alebo Sky Scanner. Ako náhle na ideálne letenky narazíte, vykonajte online rezerváciu, ku ktorej budete jednoducho vyzvaní. Tu zadajte údaje ako počet cestujúcich, dátum, váš vek a podobne. Nezabudnite tiež na email, na ktorý vám následne príde potvrdzovacia pošta a potom aj samotné letenky, ktoré je potrebné pred odletom vytlačiť.

Článok Tipy ako na rezerváciu leteniek bol publikovaný 16. ledna 2014 v 07.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...