Letenky Praha New York

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, new york, amerika, usa

Sponzorované odkazy:

Letenky Praha New York

Lety na západ sa stávajú čoraz populárnejšie a častejšie, čo nie je vďaka extra výhodným letenkám nijako zvláštne. Doby, kedy sa do USA mohol pozrieť len ten najbohatší, zatiaľ čo všetci ostatní jazdili do Chorvátska, sú dúfajme nenávratne preč. Dnes sa do Spojených štátov Amerických a do iných, vzdialenejších kútov našej zemegule, môžete pozrieť za úchvatné ceny, ktorým možno len ťažko uveriť a pokiaľ sa rozhodnete odcestovať teraz, čiže mimo sezóny, ušetríte veľa peňazí, ktoré si následne užijete vo zvolenej destinácii. Rozbehnite sa v ústrety dobrodružstvu v jednom z najväčších a najlákavejších miest sveta, ktorým je samozrejme veľkolepý New York.

Do New Yorku teraz môže každý, autor: mike g.k.Do New Yorku teraz môže každý, autor: mike g.k.

Svetový New York

New York je úžasným miestom, ktorý túži navštíviť a dôkladnejšie preskúmať snáď každý z nás a dôvod je veľmi jednoduchý. Táto nie príliš metropola s nie príliš dlhou históriou je natoľko odlišná od ostatných miest, že je skrátka veľmi atraktívna. Stačí vám vidieť pár sekúnd z vtáčej perspektívy a okamžite viete, že je reč práve o majestátnom New Yorku. Nikde neuvidíte také množstvo mrakodrapov, ako práve tu. Ale budovy šplhajúce vysoko do nebies nie sú zďaleka to jediné, čo je tu tak atraktívne. Ako náhle sa v meste ocitnete, bude vám trvať niekoľko hodín, možno aj dní, než sa zžijete s miestnym ruchom. Doprava v New Yorku jazdí prakticky nepretržite a v skorých ranných hodinách, kedy menšie mestá tvrdo spia, sa s kľudom dopravíte z jedného konca na druhý a to pomocou taxi služby, tá je samozrejmosťou. Ďalším pozitívom sú určite miestne reštaurácie, fast foody a kluby. Prepadol vás o jednej hodine ráno hlad či neopísateľná chuť na pravý americký hamburger? Potom nie je problém vyjsť na ulicu a na prvom rohu si ho dopriať. Hlavné mesto Praha vám oproti New Yorku bude zrazu pripadať spiatočnícke a naozaj veľmi malé. Metropola prekypuje tiež množstvom kultúrneho vyžitia v podobe divadla na Broadway alebo napríklad návštevy Empire State building. Možno vám New York neprirastie k srdcu tak, ako napríklad romantický Paríž, ale rozhodne si môžete byť istí, že sa za celý svoj pobyt nestretnete s nudou.

Letenky z Prahy

Možno ste sa pri svojej poslednej ceste do New Yorku stresovali s tým, aby ste boli včas na letisku v Mníchove či vo Viedni, teraz vám spoločnosť ČSA alebo Ryanair všetko podstatne uľahčí. Z pražského letiska sa do New Yorku dopravíte za krásnych 452 € a to vrátane spiatočného letu a všetkých poplatkov.

Pochutnajte si na miestnej kuchyni, autor: camikePochutnajte si na miestnej kuchyni, autor: camike

Najlacnejšie letenky do USA ponúka www.pelikan.cz

Článok Letenky Praha New York bol publikovaný 12. ledna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...