Letenky do Vancouveru za najnižšie ceny

Tagy:  lietanie, cestovanie, kanada, vancouver, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Letenky do Vancouveru za najnižšie ceny

Keď sa Kanaďanov spýtate, kde je ideálne miesto na bývanie, takmer každý vám odpovie, že je to Vancouver. Tretie najväčšie mesto Kanady nachádzajúce sa v Britskej Kolumbii je prekrásnym, čistým miestom, ktoré je obklopené úchvatnou prírodou plnou zelene, priezračným oceánom a napriek tomu tu nájdete aj plnohodnotnú metropolu. Jeden deň tak môžete stráviť v takmer panenskej prírode a druhý večer si bez problémov posedíte v luxusnej reštaurácii nad pohárom dobrého vína, zájdete si do galérie a nakoniec navštívite jeden z mnohých barov či klubov so živou muzikou. Treba podotknúť, že práve tomu sa hovorí ideálna kombinácia a ak vám zmes prírody a veľkomesta nie je cudzia, kúpte si tie najvýhodnejšie letenky do Vancouveru už teraz.

Čo sa počasia týka, väčšina z vás bude určite prekvapená, a to milo. Ak by ste tu očakávali neustále sneh, mrazy a kalamitu, potom ste na omyle. V zimných mesiacoch je vo Vancouveri síce takmer vždy zamračené a daždivo, ale teploty zriedka kedy klesnú pod nulu a so snehom miestny obyvatelia problém tiež nemajú. V lete sa metropola premení v jedno z najsuchších miest Kanady, teploty ale siahajú k príjemným 25 stupňom, čo je ideálne počasie ako na športy, pešiu turistiku, tak návštevu plavárne.

Vancouver je tretím najväčším mestom Kanady, autor: GlacierTimVancouver je tretím najväčším mestom Kanady, autor: GlacierTim

Z letiska ľahko a rýchlo

Ako náhle sa do Vancouveru dopravíte letecky, bude vás automaticky zaujímať, ako sa do centra dostanete. Samozrejme môžete využiť taxi službu, tá ale nie je o nič lacnejšia ako u nás, preto si zbytočne priplatíte. Jednou z variant je špeciálna letisková linka, ktorou sa za 13 dolárov dopravíte do centra mesta asi za pol hodiny. Avšak absolútne najlacnejší spôsob transportu, je klasická mestská hromadná doprava, kde sa doslova za pár dolárov dostanete presne tam, kam potrebujete. Za chytro usporené peniaze sa potom pozriete na pamiatky či interaktívne výstavy.

Letenky

S absolútne najlacnejším variantom prichádza spoločnosť Air Transat, ktorá ponúka letenky do Vancouveru za neuveriteľných 432 €. Vypraviť sa síce musíte z Frankfurtu, ale aj tak je cesta stále veľmi výhodná, pretože do Nemecka nie je vlaková doprava nijako závratne nákladná. Ak by ste si chceli urobiť menšiu cestu Európou a zavítať pritom do Londýna, letenka by vás vyšla na 342 €. Všetko samozrejme vrátane spiatočných letov a všetkých letiskových poplatkov.

Kanada sa pýši úchvatnou prírodou, autor: GreenWelliesKanada sa pýši úchvatnou prírodou, autor: GreenWellies

Najlacnejšie letenky do Vancouveru ponúka www.pelikan.cz

Článok Letenky do Vancouveru za najnižšie ceny bol publikovaný 9. ledna 2014 v 06.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...