Kuala Lumpur za 437 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, malajzia, kuala lumpur, air france, turizmus

Sponzorované odkazy:

Kuala Lumpur za 437 €

Zimné obdobie je v plnom prúde a nie každý sa so studeným počasím a mrazmi stotožňuje. Ak aj vy patríte k tým, čo si potrpia na teplejšie podnebie a radi cestujete za kultúrou, vydajte sa už teraz do Malajzie, konkrétne do hlavného mesta Kuala Lumpur za neuveriteľných 437 €. Spoločnosť Air France nízkymi letenkami zvyčajne nedominuje, tentoraz ale veľmi milo prekvapila a vy sa tak do Ázie pozriete za necelých 440 €!

Malajzia patrí nielen k obľúbeným turistickým oblastiam, ale tiež zaujíma popredné priečky čo sa týka obchodovania a moderných technológií, ktoré sú tu na veľmi vysokej úrovni. Malajzia ako taká je rozporuplnou krajinou, ktorá budí veľa otázok. Na jednej strane tu nájdete nedotknuté končiny tropických lesov a pomerne chudobné obyvateľstvo. Na druhej strane je tu multikultúrne a technologicky naozaj vyspelé hlavné mesto. A práve Kuala Lumpur dnes budeme venovať všetku pozornosť, lebo práve túto metropolu možno preskúmať za skvelých 437 €!

Kuala Lumpur v kocke

Doslovný preklad Kuala Lumpur znie Blatistý sútok, čo nie je pre metropolu svojho druhu dvakrát lichotivé označenie. Kedysi to však naozaj takto bolo. Mesto vzniklo v časoch britskej kolonizácie roku 1860 a jeho základy skutočne stoja na „blate“. Vzhľadom k faktu, že je mesto naozaj mladé, celkovo patrí k najmladších hlavným mestám na svete. Ako je teda možné, že si vydobilo takú slávu? Odpoveď je pomerne jednoduchá, mesto tu nevzniklo náhodou. Briti si boli veľmi dobre vedomí bohatstva kovov, ktoré sa tu nachádzajú, a preto sa pre osídlenie oblasti rozhodli. Dnes nerastných surovín mesto ťaží maximum a preto ho môžeme vyhlásiť za naozaj bohaté. Ďalším plusom, ktoré Kuala Lumpur vynáša do nebies obchodu sú styky s Čínou a Singapurom, ktoré sú pre všetky strany veľmi prospešné.

Do Kuala Lumpur za 437 €, autor: saganniDo Kuala Lumpur za 437 €, autor: saganni

Hoci je Kuala Lumpur metropolou, čo do počtu obyvateľov nedosiahla ešte ani dvoch miliónov. Zato v posledných rokoch zaznamenala neuveriteľný rozmach vo všetkých odboroch od obchodu, cestovného ruchu až po bankovníctvo.. Takýto úspech sa, treba podotknúť, len tak nevidí.

Čo sa celkového vzhľadu mesta týka, ten je rovnako rozmanitý, ako celá krajina. Uvidíte tu staré viktoriánske zástavby a pompézne chrámy, rovnako tak ako nekonečné mrakodrapy a luxusné nákupné centrá. Na svoje si tu preto prídu ako milovníci architektúry, tak tí, čo si potrpia na prepych vo všetkých podobách.

Kuala Lumpur s Air France

Air France sú aerolínie s veľkým A. Patria medzi tri najväčšie letecké spoločnosti na svete a čo sa týka predaja leteniek sa pýšia jasným prvenstvom. Nie je sa čomu čudovať. Air France má svoju bohatú históriu, svojim zákazníkom ponúka vždy komfort, profesionálne zaobchádzanie a osobný prístup, na ktorý si turisti obzvlášť potrpia. Vzhľadom k popularite Air France je jasné, že letenky od tejto aerolinky nie sú najlacnejšie. Teraz sa však s Air France môžete pozrieť do Kuala Lumpur za neskutočných 437 €. Nenechajte si túto jedinečnú ponuku ujsť a vydajte sa na východ už dnes.

Cestujte s Air France, autor: Adrian PingstoneCestujte s Air France, autor: Adrian Pingstone

Článok Kuala Lumpur za 437 € bol publikovaný 30. listopadu 2013 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...