Peru s American Airlines za 476 €

Tagy:  lietanie, peru, amerika, american airlines, last minute, lacné letenky

Sponzorované odkazy:

Peru s American Airlines za 476 €

Vianočné sviatky sa pomaly blížia a k nim rozhodne patrí sneh a poriadny mráz, ktorý je pre advent tak typický. Avšak akonáhle sa prehupne ďalší rok, možno si uvedomíte, že vám chýba slniečko, teplo a toho stereotypu máte tiež dosť. Využite preto akčných leteniek a vydajte sa za krásami Peru za skvelých 476 €. Svoje cesty rozhodne nebudete ľutovať a z južnej Ameriky si priveziete nespočet zaujímavých zážitkov.

Peru v kocke

Peru je tretím najväčším štátom juhoamerického kontinentu a je rozdelený na tri severojužné oblasti. Za západe nájdete známu púšť Sechura, ktorá rozhodne stojí za menší výlet, ďalej na juh sa rozkladá podlhovasté úpätie skalnatých hôr, ktoré lemuje pobrežie a vytvára tak dych berúci panorámu. Pomerne veľkú časť Peru zaberajú Andy, ktoré sú vysoké priemerne 5000 metrov, pričom najväčšia hora dosahuje výšku 6768 metrov nad morom a nazýva sa Huascarán.

Vydajte sa do Peru už teraz, autor: logoVydajte sa do Peru už teraz, autor: logo

Vďaka veľkej rozmanitosti sa v krajine klíma delí na dve pásma. V oblasti púští je prirodzene sucho a zrážky sú tu minimálne. Naopak podnebie Ánd je vysokohorské a líši sa podľa nadmorskej výšky. Miestami dosahuje 16 stupňov, inde možno namerať až 25. Avšak dni a noci sa v týchto končinách líšia a pre neznalého turistu môžu byť aj smrteľné. Kým cez deň je teplota „jarná“, v noci udrú tuhé mrazy, ktoré si žiadajú zimné bundy a naozaj teplé stany so spacákmi. Peru je skrátka krajinou mnohých protipólov, ktoré ju robia neuveriteľne lákavú.

Čo by ste pri svojej ceste do Peru mali taktiež navštíviť, je hlavné mesto Lima. Hoci je celá krajina preslávená svojou prostosťou a prírodnými krásami, hlavné mesto je metropolou naslovo vzatou, kde nechýbajú luxusné reštaurácie, kultúrne centrá ani mrakodrapy.

Do Peru s AA

Letecká spoločnosť American Airlines, s ktorou sa teraz do Peru pozriete za necelých 480 €, patrí k najväčším a svetovo najznámejším leteckým spoločnostiam. Jej dobrá povesť je založená predovšetkým na bohatej histórii, ktorá siaha až do roku 1930, kedy bola firma založená. Od tej doby sa rozrástla o tisíce zamestnancov a uskutočnila milióny letov, počas ktorých bolo cestujúcim poskytnuté bezpečie a maximálne pohodlie. Ak s niekým cestovať, tak rozhodne s American Airlines!

Článok Peru s American Airlines za 476 € bol publikovaný 29. listopadu 2013 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...