Malaga s Ryanair za 32 €

Tagy:  dovolenka, malaga, španielsko, cestovanie, pobyt, lacné letenky, ryanair

Sponzorované odkazy:

Malaga s Ryanair za 32 €

Jeseň sa pomaly chýli ku koncu a ako sa nazdáme, zavládne v celej krajine zima, mrazy a v neposlednom rade sneh, ktorý koniec koncov patrí k nadchádzajúcim Vianociam. Ak máte studeného počasia už dosť a opäť ste zatúžili po slnečných lúčoch a dlhých piesočných plážach, je na čase vydať sa na dovolenku. Avšak vo väčšine európskych metropol je už pomerne chladno, preto o nejakom kúpaní a opaľovaní sa, nemôže byť reč. Čo teda robiť, ak nemáte tisíc eur na výpravu za exotikou a napriek tomu po odpočinku v teplejšej lokalite prahnete, ako nikdy predtým… Vydajte sa s nízkonákladovou spoločnosťou Ryanair do španielskej Malagy, kde je slnka dostatok a cena leteniek je neuveriteľná – 32 €!

Malaga je španielskym prístavným mestom, ktoré snáď od nepamäti slúži ako turistické centrum. Niet sa čomu diviť, teploty sú tu takmer stále letné, obyvatelia ústretoví, flóra i fauna bohatá a celkovo tunajšia klíma pôsobí veľmi harmonickým dojmom. Len ťažko si v Európe dokážete nájsť ideálnejšie miesto na strávenie dovolenky.

Vydajte sa do Malagy už teraz, autor: val FelivetVydajte sa do Malagy už teraz, autor: val Felivet

Hneď po Seville je Malaga druhým najväčším mestom časti Andalúzie s počtom obyvateľov necelých 600 tisíc. Okrem už spomínanej klímy tu nájdete aj najväčšie španielske letisko, impozantný prístav a tiež univerzitu, ktorá patrí k najprestížnejším vzdelávacím inštitúciám v krajine. Narodil sa tu známy maliar Pablo Picasso, iste vás preto neprekvapí množstvo múzeí a galérií, pričom väčšina z nich je zasvätená práve tomuto nezameniteľnému umelcovi.

Čo tiež stojí za zmienku je miestna kuchyňa, ktorá je preslávená nielen po celom Španielsku, ale na celom svete. Pochutnať si tu môžete na tradičných španielskych pokrmoch, ale predovšetkým na vyprážaných sardelách, hrozienkach a na muškátovom víne, ktoré je v tunajšej oblasti bezkonkurenčné.

Ak ste sa teda rozhodli do Malagy vypraviť, vydajte sa na cestu už teraz, kedy zaobstaráte letenky za neuveriteľných 32 €. Poskytne vám ich nízkonákladová spoločnosť Ryanair, ktorá sa špecializuje na charterové lety a last minute letenky za tie najnižšie ceny. Prečo by ste zbytočne vyhadzovali peniaze za drahý lístok, keď môžete cestovať „za babku“.

Článok Malaga s Ryanair za 32 € bol publikovaný 27. listopadu 2013 v 00.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...