SWISS - lietajte s ozajstnými profesionálmi

Tagy:  letecká spoločnosť, swiss, swiss air lines, lietanie, letenky, letecká doprava, lietadlá, cestovanie, turisti

Sponzorované odkazy:

SWISS - lietajte s ozajstnými profesionálmi

Nie je letecká spoločnosť ako letecká spoločnosť. Zatiaľ čo jedna nedisponuje príliš kladnými ohlasmi a na svojom konte zatiaľ nemá príliš úspešných a komfortných letov, iná sa pýši niekoľko rokov starou históriou o miliónoch letoch a pozitívnych recenziách. Záleží iba na vás, či si let chcete užiť alebo sa stresovať, ako to s vami vlastne dopadne. Ak volíte variantu A, cestujte s odborníkmi naslovovzatými, ktorými sú napríklad švajčiarske aerolínie Swiss.

Ako už názov sám napovedá, Swiss airlines sú dielom švajčiarskych majstrov, ktorí si všeobecne potrpia na maximálnu kvalitu v kombinácii s precíznosťou. A presne tak sa dá popísať aj spoločnosť Swiss, ktorá bola založená v roku 2002 a to na základe spojenia už zabehnutých leteckých firiem Crossair a Swissair. Napriek tomu, že je letecká spoločnosť Swiss Air Lines jednou z najnovších aerolínií v Európe, už si získala nespočetné množstvo „fanúšikov“ a vďaka svojej povestnej kvalite sa len rozrastá. Jednou z mnohých výhod Swiss je fakt, že uzavrela veľmi výhodnú a strategickú zmluvu s uznávanou americkou aerolinkou American Airlines, vďaka ktorej môžu ich klienti cestovať lacnejšie a majú veľa benefitov, ktorých sa vám u bežných firiem nedostane.

Lietajte s profesionálmi, autor: InSapphoWeTrustLietajte s profesionálmi, autor: InSapphoWeTrust

Kľúčovým rokom bol pre spoločnosť rok 2006, kedy sa len štyri roky po založení, stala firma právoplatným členom asociácie Star Alliance, ktorá zastrešuje tie najlepšie prosperujúce firmy. Cestovanie s akoukoľvek z členských aeroliniek je vždy bezpečné a maximálne komfortné. Ďalšie, veľmi cenené členstvo, si Swiss Air Lines vyslúžili u asociácie frequent flyer, ktoré funguje pod taktovkou významnej Lufthansy.

Celkom logicky majú aerolínie Swiss svoje stanovisko na hlavnom švajčiarskom letisku v Bazileji. Čo vás ale iste bude zaujímať, sú štatistiky, pretože tie hovoria vždy za všetko. Za rok 2007 spoločnosť podnikla na 12 miliónov letov, čo je pre takého „nováčika“ neuveriteľný úspech. Dnes je na tom firma ešte podstatne lepšie, čo svedčí o jej vzrastajúcej popularite.

Spoločnosť Swiss Air Lines poskytuje lety do 76 svetových destinácií, z ktorých 48 leží v Európe. Z letiska Václava Havla môžete priamym letom navštíviť Bazilej, Zürich alebo Ženevu.

Článok SWISS - lietajte s ozajstnými profesionálmi bol publikovaný 25. listopadu 2013 v 06.30 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...