Za exotikou s najlacnejšími letenkami

Tagy:  lacné letenky, akciové letenky, student agency, lietanie, spoločnosť, last minute, európa, lufthansa, exotika

Sponzorované odkazy:

Za exotikou s najlacnejšími letenkami

Exotické dovolenky sú snom každého, kto má rád priezračné more, nekonečné piesočné pláže, relaxáciu a skrátka všetko, čo k pravému pobytu v zahraničí patrí. Keď rok čo rok vyrážate na letnú dovolenku po Európe, pravdepodobne destinácie ako Sardínia, Cyprus alebo Francúzsko máte precestované krížom krážom. Nastal teda čas zdvihnúť kotvy a vydať sa pre zmenu niekam, kde ste doteraz neboli a odkiaľ si odveziete veľa nezabudnuteľných zážitkov. Teraz sa vďaka lacným letenkám pozriete do exotických krajín za veľmi príjemné ceny.

Stavte na internet

Či už sa rozhodnete vycestovať kamkoľvek, rozhodne zabudnite na obiehanie cestovných kancelárií či kamenných predajní s letenkami, takto by vás totiž prišli až na dvojnásobok, čo sa naozaj neoplatí. Urobte si preto trochu čas, zasadnite k počítaču a hľadajte v pohodlí domova. Možno, že nad celou akciou strávite aj niekoľko hodín, avšak takto investovaný čas sa oplatí, pretože narazíte na naozaj akčné letenky.

Za exotikou už dnes, autor: Rev StanZa exotikou už dnes, autor: Rev Stan

Cestujte výhodne

Ak si chcete ušetriť hľadanie neznámeho na vyhľadávači, pozrite sa rovno na stránky Student Agency, ktorá už niekoľko rokov poskytuje jedny z najlepších dopravných služieb vôbec. Okrem faktu, že snáď každý pozná klasické žlté autobusy, s ktorými môžete cestovať po celej Európe, spoločnosť poskytuje aj komfortné a predovšetkým veľmi lacné lety a to nielen v rámci európskej únie, ale po celom svete. Napríklad atraktívny thajský Bangkok dnes môžete navštíviť za skvelých 580 € a to vrátane spiatočnej letenky a všetkých poplatkov. Ďalej vás čaká Malajzia za 582 €, Srí Lanka za 628 € a alebo Filipíny za skvelých 617 €.

Veľkým prekvapením tohtoročných prázdnin je spoločnosť Lufthansa, ktorá patrí k svetovej špičke, preto by ste od nej lacné letenky asi neočakávali. Opak je však pravdou, Lufthansa ku svojim nadštandardným službám tento rok ponúka veľmi výhodné lety, ktoré vás prinútia k cestovaniu. Tripoli môžete navštíviť už za krásnych 472 €, Thajsko za 636 € a Maldivy za neuveriteľných 538 €.

Cestujte lacno a pohodlne, autor: mksystemCestujte lacno a pohodlne, autor: mksystem

Článok Za exotikou s najlacnejšími letenkami bol publikovaný 28. listopadu 2013 v 06.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...