Do Talianska za 44 €

Tagy:  lietanie, easyJet, lietadlo, letisková doprava, cestovanie, zájazdy, dovolenka, akčné letenky, september

Sponzorované odkazy:

Do Talianska za 44 €

Lietanie je všeobecne najbezpečnejším, najrozšírenejším a tým pádom tiež najpopulárnejším druhom dopravy na svete. Pomocou lietadla sa ľahko a v pohodlí počas niekoľkých málo hodín môžete prepraviť z jedného kontinentu na druhý a užiť si tak ničím nerušenú dovolenku či podstatne urýchliť obchodnú cestu. Avšak tento luxus má jeden háčik a tým sú ceny leteniek, ktoré sú mnohokrát tak drahé, že nám všetky plány na vycestovanie do zahraničia, zmaria.

Uznajte sami, či radi platíte aerolíniám za predražené letenky? Prečo by ste neustále vyhadzovali stovky eur takzvane z okna, keď sa do európskych metropol a prímorských destinácií môžete teraz dostať z neuveriteľne nízke ceny. Cestujte napríklad s Easy Jet do Talianska už od krásnych 28 €!

Spoznajte krásy Talianska, autor: maurobrockSpoznajte krásy Talianska, autor: maurobrock

Akčné Miláno

K jednej z najobľúbenejších talianskych oblastí patrí bezkonkurenčne Miláno. A prečo je vlastne táto metropola tak populárna, keď neleží pri mori ani nevlastní prevratné historické pamiatky a architektonicky zaujímavé budovy? Jej kúzlo tkvie vo fakte, že je považovaná za mesto módy, čo je okrem iného zrejmé snáď na každom rohu. Tu sa stretávajú svetové topmodelky, celebrity a návrhári, ktorí vo svete módy niečo znamenajú a ak aj vy chcete byť aspoň na chvíľu súčasťou tohto priemyslu, kúpte si akčnú letenku aj so spiatočným letom za 28 €.

Výhodný Neapol

Neapol je nádherným talianskym mestom, ktoré do histórie vstúpilo vďaka svojim pamiatkam, ale predovšetkým pre pizzu, ktorá tu vznikla a preto je práve v tomto meste absolútne bezkonkurenčná. Pre všetkých milovníkov vynikajúceho jedla a gurmánskych zážitkov, sú ceny leteniek od Wizzair za skvelých 48 €.

Senzačný Rím

Kto nebol v Ríme, akoby nenavštívil Taliansko. Síce sa roky traduje, že mestom romantiky a zamilovanosti je Paríž, avšak talianska metropola mu svojím nekonečným pôvabom a historickou dušou šliape na päty. Ak sa rozhodujete, kam tentoraz podniknúť eurovíkend, vydajte sa práve do Ríma, kde si nenechajte ujsť koloseum a prekrásnu promenádu​​. Do Ríma sa teraz dostanete za skvelých 33 €.

V Neapoli si pochutnáte, autor: avlxyzV Neapoli si pochutnáte, autor: avlxyz

Článok Do Talianska za 44 € bol publikovaný 18. listopadu 2013 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...