Na Filipíny s Korean Air

Tagy:  lietanie, spoločnosť, let, aerolínie, filipíny, korean air

Sponzorované odkazy:

Na Filipíny s Korean Air

Exotické dovolenky sa stávajú čoraz obľúbenejším cieľom turistov z celého sveta a nie je sa čomu diviť, pretože Jadranu a typických stredomorských letovísk majú niektorí už dosť. Ak aj vás lákajú diaľky a radi by ste spoznali čaro rozmanitých ostrovov, ktoré sa pýšia svojimi prekrásnymi plážami, priezračným smaragdovým morom a tropickým počasím, vydajte sa na Filipíny, ktoré vás teraz vďaka Korean Air vyjdú na skvelé peniaze.

O Filipínach sa traduje, že sú pomerne kontraverznou krajinou plnou protikladov. Na jednej strane sa tu stretnete s pomerne svojráznym režimom, na strane druhej tu žije pôvodné obyvateľstvo, ktoré sa drží svojich zabehnutých tradícií a kultúr, ktoré sú pre cudzincov, predovšetkým pre kozmopolitného Európana, absolútne úchvatné a nezabudnuteľné. Čím vás ale republika Filipíny rozhodne uchváti a už navždy sa zapíše do vašich myslí, je tamojšia fauna a flóra. Keď sa povie tropický raj, naozaj si môžete predstaviť túto oblasť, o čom sa však presvedčíte na vlastné oči. Rozľahlé súostrovie disponuje bujnou tropickou vegetáciou, ktorá poskytuje rastliny aj živočíchy, na ktoré v našich končinách rozhodne nenatrafíte. A čo sa odpočinku a dovolenkovania týka, to si tu užijete do sýtosti, pretože počasie je stále krásne, teploty vysoké a more osviežujúce.

Cestujte s Korean Air

Ak sa rozhodnete Filipíny navštíviť za akčnú septembrovú cenu, rozhodne by ste mali vedieť, s kým 15-násť hodinový let podniknete a či budete v úplnom bezpečí.

Cestujte s Korean Air, autor: Aero IcarusCestujte s Korean Air, autor: Aero Icarus

Ak ste doteraz o tejto spoločnosti nepočuli, potom najskôr nepatríte k častým návštevníkom cudzích krajín či nepodnikáte mnoho letov, pretože práve Korean Air je najväčšou kórejskou leteckou spoločnosťou a vo všeobecnosti patrí k najväčším a najznámejším dopravcom v Ázii. Svoje sídlo má firma od začiatku na letisku Incheon, ktoré sa nachádza v hlavnom meste Soul.

Aerolínie rozhodne nepatria k žiadnym začiatočníkom, lebo vznikli už v roku 1962 a to na popud skrachovanej pôvodnej leteckej spoločnosti Korean National Airlines. Ihneď po svojom založení aerolinka vystupovala pod názvom Korean Air Lines, ale vzhľadom k tomu, že bola neustále zamieňaná so svojím nie príliš populárnym predchodcom, svoje meno prakticky skrátila do dnešnej podoby Korean Air.

O tom, že je spoločnosť prestížna nemôže byť pochýb, pretože je právoplatným členom aliancie SkyTeam, ktorá ako vieme, lieta iba s prestížnymi aerolíniami s dobrou povesťou.

Dnes firma Korean Air má 18 600 zamestnancov a počas posledného roka prepravila 2,164 milióna cestujúcich a 162 miliónov ton nákladu.

S leteckou spoločnosťou Korean Air sa teraz na Filipíny pozriete za skvelých 573 €.

Článok Na Filipíny s Korean Air bol publikovaný 21. listopadu 2013 v 07.00 v rubrike Spoločnosti a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...