Lamezia Terme za 78 € (s NIKI)

Tagy:  lietanie, spoločnosť, let, aerolínie, taliansko, kefalónia, niki

Sponzorované odkazy:

Lamezia Terme za 78 € (s NIKI)

Doteraz ste boli natoľko zaneprázdnení, že vám len príchod studeného jesenného počasia pripomenul, že ste sa tento rok vlastne nepozreli k moru? Potom neváhajte a využite posledných príležitostí, ako si oddýchnuť na slnkom vyhriatych plážach a načerpať nové sily do ďalších dní. V oblastiach Stredozemného mora je stále leto a preto sa o studené more či chladnejší vzduch nemusíte vôbec obávať. A navyše s akčnými letenkami od spoločnosti NIKI sa do kefalonského Lamezia Terme pozriete už za neuveriteľných 78 €!

Lamezia Terme nepatrí k najznámejším názvom, čo ale rozhodne nesvedčí o tom, že by nebolo atraktívne. Ba naopak, tretie najväčšie mesto oblasti talianskej Kefalónie sa nachádza za pobreží Tyrhénskeho mora a svojim návštevníkom ponúka mnohé rozmanitosti, ktoré sú pre Apeninský polostrov tak typické.

Na jednej strane sa tu môžete tešiť na nekonečné pláže a priezračné mesto, ale na druhej strane vás uchvátia hory, skaly a trávnaté kopce, ktoré priamo zvádzajú k výletom a pešej turistike. Okrem týchto protipólov je oblasť Lamezia Terme významným miestom plným viníc a olivových hájov, ktoré spolu vytvárajú prekrásnu scenériu, ktorá na vás bude dýchať akýmsi pokojom a neuveriteľnou pohodou. Miestni občania sú tu ústretoví a priateľskí ako väčšina Talianov na vidieku, preto tu rozhodne nie je problém ochutnať tamojšie víno​​, posedieť pri dobrom jedle a užiť si kultúrny večer, aký v Slovenskej republike nezažijete.

Vydajte sa k moru ešte teraz, autor: sarah_ackermanVydajte sa k moru ešte teraz, autor: sarah_ackerman

Kefalónia je sama osebe neuveriteľne obľúbeným miestom, kde sa letná dovolenka skrátka nedá neužiť. Využite preto jedinečné akcie a vydajte sa do mesta Lamezia Terme za necelých 80 €.

Cestovanie s NIKI

Nízkonákladové spoločnosti patria všeobecne k tým najpopulárnejším, pretože celkom prirodzene ponúkajú tie najlacnejšie letenky. NIKI, celým názvom flyNIKI, je rakúskou charterovou spoločnosťou, ktorá sa zameriava práve na akčné lety, last minute letenky a podobne. Svojou charakteristikou by sme ju mohli porovnať so známou aerolinkou EasyJet, Wizzair alebo Smart wings. Niki lieta až do 33 európskych destinácií, ale zameriava sa hlavne na vyhlásené a najnavštevovanejšie turistické destinácie Talianska, Grécka, Španielska a Portugalska.

Užite si čaro Talianska, autor: avlxyzUžite si čaro Talianska, autor: avlxyz

Článok Lamezia Terme za 78 € (s NIKI) bol publikovaný 20. listopadu 2013 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...