Do Bangkoku s KLM za 462 €

Tagy:  lietanie, spoločnosť, let, aerolínie, Bangkok, Thajsko, klm, air france

Sponzorované odkazy:

Do Bangkoku s KLM za 462 €

V jesenných a predovšetkým potom v zimných mesiacoch je trendom cestovať za oceán, konkrétne potom najčastejšie do Ázie. Už roky túžite spoznať piesočné pláže Thajska a zoznámiť sa s nevšednou kultúrou a jedinečnou architektúrou? Neváhajte a ešte dnes si kúpte akčné letenky do Bangkoku a späť, ktoré kúpite za neuveriteľných 462 € a to od svetovej spoločnosti KLM.

Cestovanie je všeobecne veľmi nákladnou záležitosťou a ak vás prestalo baviť obchádzať stredomorské letoviská a sú vám bližšie iné kontinenty ako Európa, potrebujete naozaj vysoký finančný obnos. Ubytovanie je možné zohnať celkom lacno, na jedle tiež značne ušetríte a aj výlety možno podnikať tak, aby ste zbytočne nemíňali. Čo je ale vždy na každej ceste najdrahšie, je transport a obzvlášť ten letecký. Hoci je napríklad v Amerike pomerne lacno a bez toho aby ste živorili, môžete si užívať, tak letenky vás obvykle vyjdú na 1200 € minimálne a s Áziou tomu nie je inak. Priemerná cena leteniek do Thajska sa pohybuje okolo 1080 € na osobu. Vy si ich však teraz môžete zaobstarať za neuveriteľne akciovú cenu, ktorá sa rozhodne neodmieta!

Cestujte do Thajska lacno, autor: Doug88888Cestujte do Thajska lacno, autor: Doug88888

Cestujte s KLM

Holandskú leteckú spoločnosť KLM, celým názvom Royal Dutch Airlines, pozná snáď každý, kto sa aspoň trochu orientuje v leteckej doprave a patrí k pravidelným cestujúcim. Aerolinka patrí k vôbec najstarším spoločnostiam svojho druhu na svete, pretože bola založená 7. októbra roku 1919. Vďaka svojej bohatej histórii nazbierala nespočetné množstvo cenných skúseností, ktoré jej zaistili prestíž a výbornú reputáciu. Od roku 1920 sa aerolínie plne venovali letom naprieč Európou, ktoré vždy prebiehali bezproblémovo, na základe čoho sa KLM rozhodla svoje pole pôsobnosti rozšíriť. Dnes poskytuje lety do viac ako 250 destinácií po celom svete, pričom svoje stanovisko má aj na pražskom letisku Václava Havla.

Avšak ani tak veľkú a zabehnutú korporáciu nemohla minúť ekonomická kríza a vzrastajúci tlak konkurencie, preto sa z taktického a praktického hľadiska roku 2004 KLM spojila s leteckou spoločnosťou Air France, vďaka čomu vznikla silná a ďalej prosperujúca koalícia. Spoločnosť sa teraz preto celým svojím menom volá Air France-KLM.

Článok Do Bangkoku s KLM za 462 € bol publikovaný 13. listopadu 2013 v 06.45 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...