Do Manchestru za 32 €

Tagy:  lietanie, spoločnosť, let, manchester, anglicko, eurovíkend, lacné letenky, easyjet

Sponzorované odkazy:

Do Manchestru za 32 €

Októbrová jeseň, kedy sa ešte môžeme tešiť z relatívne príjemných teplôt a slniečka, je ideálnou dobou na eurovíkendy a pobytové zájazdy. Letné mesiace pri tridsať stupňových horúčavách nie sú na prechádzky mestom nič príjemné a v zime pri tuhých mrazoch takisto. Ak teda milujete históriu, architektúru a poznávanie najrôznejších kultúr, vydajte sa napríklad do britského Manchestru, ktorý teraz môžete navštíviť za neuveriteľných 32 €.

Británia je všeobecne veľmi populárnou turistickou oblasťou, pretože v sebe skrýva mnohé tajomstvá a rozmanitosť, ktorú turisti obzvlášť milujú. Na jednej strane sa tu stretnete s chladnou novogotickou architektúrou Londýna, multikultúrnym centrom so všetkými možnými i nemožnými vymoženosťami a na strane druhej vás privíta surové Škótsko s úchvatnou prírodnou panorámou a dych berúcimi historickými pamiatkami. Nevýhodou Britských ostrovov je počasie, ktoré svojimi dažďami a vetrom nie je každému najbližšie, ale ak toto negatívum prežriete, užijete si nezabudnuteľný pobyt plný zážitkov na celý život.

Vydajte sa do Manchestru už teraz, autor: Stephan TammingaVydajte sa do Manchestru už teraz, autor: Stephan Tamminga

Hurá do Manchestru!

Čo ste doteraz o Manchestri pravdepodobne nevedeli je fakt, že má neuveriteľne bohatú históriu, ktorá siaha až do prvého storočia nášho letopočtu. Mesto je tak jednou z najstarších metropol Európy, čo je rozhodne poznať. Avšak pri ceste do Manchestru rozhodne neočakávajte stovky historických pozostalostí a zaostalosť. Pravdou je, že architektúry, múzeí i galérií je tu dosť, ale vďaka extrémnemu priemyselnému rozmachu na prelome 18. a 19. storočia sa môžete tešiť predovšetkým na luxusnú metropolu v pravom slova zmysle. Supermoderné obchodné centrá a nespočetné množstvo barov a reštaurácií sú teda samozrejmosťou, ale keď tu nechcete len nakupovať a užívať si večerný život, vydajte sa preskúmať hospodársko-kultúrne centrum, ktoré je zapísané na zozname dedičstva UNESCO, čo samo osebe napovedá, že je naozaj o čo stáť!

Lietajte lacno

Letenky sú na každom eurovíkende vždy to najdrahšie a ak si zaobstaráte tie, ktoré uvidíte ako prvé, môže vás aj takto krátky pobyt stáť ako týždenná dovolenka pri mori. Svoj výber teda starostlivo zvážte a nakupujte lacno! Ak neviete, kde lacné letenky zaobstarať, pravidelne sledujte stránky nízkonákladových spoločností, ktoré každý týždeň prichádzajú s naozaj atraktívnymi ponukami. Teraz sa napríklad do Manchestru pozriete za skvelých 32 €, čo rozhodne nemožno odmietnuť!

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Do Manchestru za 32 € bol publikovaný 5. listopadu 2013 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...