Charterové letenky - najlacnejšia cesta za vysnívanou dovolenkou

Tagy:  Charterové letenky, cestovná kancelária, dovolenka

Sponzorované odkazy:

Charterové letenky - najlacnejšia cesta za vysnívanou dovolenkou

Cestovanie do blízkych, ale aj zaoceánskych oblastí je stále populárnejšie a získava na svoju stranu novších a novších záujemcov, ktorý túžia spoznať odlišné kultúry a krajiny. Dovolenka v exotickej destinácii a v luxusnom hoteli je jedna vec, ale aby ste sa do vysnívaného letoviska mohli dopraviť, neminie vás zdĺhavý let lietadlom, ktorý mnohokrát nebýva najlacnejší. Zabudnite na predražené letenky, ktorý vás vyjdú na tisícové sumy, radšej si v cestovnej kancelárii dohodnite charterový let, pri ktorom ušetríte veľa peňazí.

Charterové letenky sú také tikety, ktoré sú charakteristické charterovými letmi, ktoré sú najlacnejšie na trhu. Zvyčajne sú vypravované do obľúbených destinácií a zaobstarať ich môžete prakticky v každej cestovnej kancelárii a dnes už aj na internetových stránkach. A ako vlastne lietanie s charterovými letenkami funguje? Cestovná kancelária si pre svojich klientov objedná charterové lietadlo, ktoré lieta mimo pravidelnej leteckej linky. Môže sa však stať, že sa cestovnej kancelárii nepodarí zaplniť celé lietadlo, a tak ponúkne zvyšné miesta ostatným cestujúcim. Tí tak môžu získať lacnejšiu letenku bez toho, aby si u cestovnej kancelárii zakúpili celý zájazd, čo je určite veľmi výhodné. Tento kompromis vyhovuje ako cestujúcim, tak cestovnej kancelárii, pretože si obe strany prídu na svoje.

S charterovými letenkami sa pozriete do známych destinácií, autor: portugalskowebS charterovými letenkami sa pozriete do známych destinácií, autor: portugalskoweb

Tieto výhodné letenky obvykle zakúpite do najnavštevova­nejších destinácií, u ktorých majú spoločnosti istotu, že sa predajú. Sú to turistické centrá Španielska, Kanárske ostrovy, Taliansko, Portugalsko, Grécko, Bulharsko, Chorvátsko, Egypt, Tunisko, Turecko, ale aj Kuba, Brazília, Dominikánska republika, Srí Lanka alebo Spojené Arabské Emiráty.

Ak sa teda rozhodujete, že vyrazíte do jednej z týchto známejších a vyhľadávaných oblastí, určite si zaobstarajte charterovú letenku, lebo s ňou výrazne ušetríte. Ak zvolíte cestu s cestovnou kanceláriou, taktiež si zakúpte charterovú letenku, s ktorou vás celá dovolenka vyjde na prijateľnú finančnú čiastku.

Článok Charterové letenky - najlacnejšia cesta za vysnívanou dovolenkou bol publikovaný 17. dubna 2013 v 07.30 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...