Kam na dovolenku? Lietajte s lacnými letenkami!

Tagy:  dovolenka, lietanie, pobyt, zájazd, apríl, cestovanie

Sponzorované odkazy:

Kam na dovolenku? Lietajte s lacnými letenkami!

Apríl je prakticky vo svojej polovici a než sa nazdáte, budú tu letné prázdniny a spolu s nimi nielen plánovanie, kam sa vydať na letnú dovolenku, ale aj skutočnosť, že tie najlepšie a zároveň najlacnejšie zájazdy budú rozpredané. Využite preto akčných leteniek a tiež toho, že v tejto dobe zďaleka toľko ľudí necestuje a vydajte sa na prekrásnu zahraničnú dovolenku za super ceny. A kam to bude tentoraz? Nechajte sa inšpirovať.

Varadero – 280 €

Premýšľate, kam by ste sa v apríli vydali, aby ste si už teraz užili krásnu letnú dovolenku? Bohužiaľ v klasických Stredomorských oblastiach je v tejto dobe ozajstná zima a more vám bude pripadať ešte príliš studené. Kam sa teda vypraviť? Skvelou voľbou je pre tento mesiac nesporne Kuba a jej najpopulárnejšia oblasť Varadero. Na temperamentnú Kubu, kde sa nudiť rozhodne nebudete, sa teraz pozriete za senzačných 280 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Eurowings.

Chicago – 289 €

Túžite už dlhší čas po tom, že navštívite Ameriku, ale stále ste nemali dostatok peňazí alebo odvahy sa na druhú polovicu zemegule pozrieť? Potom využite akčných leteniek pre mesiac apríl a vypravte sa do Spojených štátov amerických už dnes. Napríklad do prekrásneho amerického mesta Chicaga, ktoré je právom prezývané mesto vetra a zelene, sa môžete pozrieť už za super cenu 289 €. Lietajte s leteckou spoločnosťou Iberia a užite si pobyt v Amerike za senzačné nízke ceny.

Autor: Roman BoedAutor: Roman Boed

Paríž – 71 €

Európskym mestom, ktoré by ste určite mali aspoň raz za život navštíviť, je majestátne hlavné mesto Francúzska – Paríž. Letenky do Paríža môžete po celý rok zohnať za pomerne slušné ceny, preto pravidelne sledujte akčné ponuky leteckých spoločností ako je EasyJet alebo Wizzair. V apríli sa do romantického Paríža pozriete za senzačných 71 €, pokiaľ sa do vzduchu vydáte s aerolíniami České aerolínie.

Punta Cana – 206 €

Ste unavení z prechodu na jar a počas zimy ste sa nikam nevypravili? Potom je na čase sa pozrieť do zahraničia a užiť si krásnu letnú dovolenku so všetkým. V apríli zoženiete letenky za neuveriteľne nízke ceny do Dominikánskej republiky, a to konkrétne do hlavného mesta – Punta Cana. Dominikánska republika je exotickou oblasťou so všetkým a určite si tu budete pripadať ako v naozajstnom raji. Cena letenky je teraz 206 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Iberia.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Kam na dovolenku? Lietajte s lacnými letenkami! bol publikovaný 10. dubna 2017 v 19.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...