4 tipy na februárové výlety do zahraničia

Tagy:  lietanie, výlet, pobyt, dovolenka, február, akčné letenky, last minute, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

4 tipy na februárové výlety do zahraničia

Február je takmer vo svojej polovici a pred vami je ešte minimálne mesiac, ak nie dokonca dva, kedy bude zima v plnom prúde a jar ešte v nedohľadne. Už máte tej zimy dosť a neviete, čím a ako sa zabaviť? Potom sa vydajte na výlet do zahraničia, čím si nekonečnú zimu nielen skrátite a spríjemníte, ale aj vykročíte zo svojho stereotypu a užijete si srandu, nazbierate nové skúsenosti a strávite čas so svojou rodinou a partnerom. Kam sa teda vydať? Máme pre vás pár super tipov, vďaka ktorým navyše ušetríte desiatky, ba dokonca stovky eur.

Nákupy v Miláne

Milujete nakupovanie a najradšej by ste sa tejto úžasnej aktivite venovali každý deň? Potom si nemôžete nechať ujsť cestu do Milána, ktoré je právom považované za Mekku módy. Tu nájdete tie najlepšie obchody a iste narazíte aj na niekoľko celebrít a top modeliek. Ceny leteniek sú navyše senzačné, preto sa vo februári do Milána pozriete za skvelých 37 €, a to iba s leteckou spoločnosťou Lufthansa.

Autor: Pedro SzekelyAutor: Pedro Szekely

Výlet do Paríža

Február je pre väčšinu európskych miest tak trochu uhorkovou sezónou, pretože nie je pre cestovanie príliš vhodná doba. Nemáte čas ani peniaze na dovolenku v exotickej oblasti? Potom sa vyberte napríklad do prekrásneho Paríža, kde sa vám bude páčiť kedykoľvek, bez ohľadu na ročné obdobie a aktuálne počasie. Romantický Paríž má neustále čo ponúknuť a preto využite výhodných leteniek a navštívte ho vo februári za neuveriteľných 22 €. Cestujte s leteckou spoločnosťou EasyJet.

Hurá do Barcelony

Kde vám bude v tejto dobe už trochu teplo a o poznanie príjemnejšie ako je tomu u nás, je rozhodne Španielsko. V tejto dobe je tu takmer jar, preto si vystačíte napríklad s koženou bundou a džínsami, pričom na snehule môžete s kľudom zabudnúť. Teraz sú v akcii letenky do prekrásnej Barcelony, ktorá prekypuje kultúrou a architektonickými pamiatkami. Pozrite sa do majestátnej Barcelony vo februári za super cenu 33 €, a to iba s aerolinkou Wizzair.

Istanbul volá

Nie ste prílišnými nadšencami módy, v Španielsku ste boli na letnej dovolenke a Paríž je pre vás už akousi klasikou? Potom sa pozrite do Istanbulu, ktorý vás rozhodne nadchne, a to počas niekoľkých málo sekúnd. Istanbul je zmesou kultúrnych pamiatok, dych berúcej architektúry, výborného jedla, ústretového obyvateľstva a prekrásnych pamiatok. Všetky pamiatky a iné zaujímavosti o Istanbule si môžete prečítať v turistickom sprievodcovi o Turecku. V Istanbule môžete stráviť pár dní, ale nudiť sa tu nebudete ani dva týždne. Využite výhodných februárových leteniek a vypravte sa do majestátneho Istanbulu s leteckou spoločnosťou Student Agency za skvelú cenu 41 €.

Článok 4 tipy na februárové výlety do zahraničia bol publikovaný 14. února 2017 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...