Čo si kúpite na letisku? Budete prekvapení z výberu

Tagy:  obchod, lietanie, nákup, oblečenie, doplnky, magazín, noviny, jedlo

Sponzorované odkazy:

Čo si kúpite na letisku? Budete prekvapení z výberu

Letiská už dávno nie sú tou otravnou čakárňou, kde vám minúty utekajú ako dlhé hodiny a vy máte pocit, že na odlet do zahraničia snáď nikdy nedôjde. Dnes sú letiská nielen veľmi komfortné a príjemné, ba dokonca moderné, ale napodiv majú toľko obchodov a ponúkajú nespočetné množstvo možností, čo všetko si zaobstarať. Nakúpite si suveníry z ciest, doveziete vašim známym a rodine nečakané darčeky a dáte si dobroty, o ktorých sa vám len snívalo.

Noviny, ktoré u nás nenájdete

Noviny a časopisy sú alfou a omegou každého cestovania, pretože prežiť dlhý let, bez toho aby ste nahliadli do bulvárneho plátku alebo sa pozreli, čo je práve v móde, je nemysliteľné. Zabudli ste si zaobstarať magazín aj na spiatočnú cestu? Potom sa zastavte v jednom z letiskových obchodov a kúpte si noviny, ktoré v našich stánkoch nenájdete. Je ich veľké množstvo a pokiaľ u vás nehrozí jazyková bariéra a anglicky písané texty vám vyhovujú, budete z ponuky nadšení.

Kozmetické zázraky

V minulých rokoch sa na letiskách dali kúpiť predovšetkým parfumy, pretože všetci žili v domnienke, že sú neuveriteľne lacné. Dnes ale zoženiete mnoho vôní na e-shopoch za skvelé ceny a tie tým letiskovým môžu ľahko konkurovať, ba dokonca sú mnohokrát výhodnejšie. Namiesto klasických parfumov a toaletných vôd sa skôr zamerajte na novinky a produkty obľúbených značiek, ktoré v našich parfumériách nie je možné kúpiť. Čo napríklad luxusné telové krémy v netradičných vôňach alebo odtiene rúžov, ktoré na Slovensko ešte nedorazili? Z takých kúskov budete ešte len nadšení a ceny pritom nebudú nijako vysoké.

Autor: Ryan WickAutor: Ryan Wick

Dobroty na cesty

Cesta lietadlom je často zdĺhavá a neuteká tak, ako by ste si predstavovali. Nehovoriac potom o nekonečnom čakaní na lietadlo a odbavenie batožiny. Celý proces cestovania lietadlom skrátka môže byť únavný, preto by ste si ho mali spríjemniť niečím sladkým alebo slanou dobrotou. Zabudnite však na Tatranky a Fidorky a radšej si kúpte prekvapenie zo zahraničia v podobe čokolád, sušienok alebo orieškov, ktoré nie sú v Slovenskej republike dostať. V duty free obchodoch narazíte na netradičné príchute Milky, veľa druhov obľúbených sušienok Oreo alebo napríklad arašidy s korením a medom. Možností je veľa, tak si neváhajte pobyt v kajute čo najviac spríjemniť.

Doplnky a oblečenie ako malá pozornosť

Z každej dovolenky, hoci by išlo o krátky eurovíkend, by ste si mali priniesť malé prekvapenie a urobiť si radosť. Nestihli ste si nič kúpiť v destinácii ani v meste? Potom si zájdite do butiku na letisku, kde zoženiete prekrásne kabelky, luxusné kožené opasky a originálne šatky.

Článok Čo si kúpite na letisku? Budete prekvapení z výberu bol publikovaný 19. října 2016 v 12.00 v rubrike Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...