Do akých miest si zaletieť za skvelé ceny?

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, akčné letenky, last minute, október

Sponzorované odkazy:

Do akých miest si zaletieť za skvelé ceny?

Milujete cestovanie a nedokážete si predstaviť, že by ste sedeli neustále doma a ochudobňovali sa o krásy našej zeme? Potom ste si tiež plne vedomí faktu, že je cestovanie pomerne náročné na čas a predovšetkým financie. Aj taký predĺžený víkend alebo wellness pobyt u našich zahraničných susedov vás môže prísť na niekoľko stoviek eur a nehovoriac o zájazde do miesta vzdialeného desiatky tisíc kilometrov. Aby bolo vaše cestovanie o to komfortnejšie a vydarenejšie, mali by ste pravidelne využívať akčných leteniek, ktorých je u leteckých spoločností naozaj veľa.

Madeira – 81 €

Portugalsko je jednou z najkrajších krajín sveta a bola by naozaj škoda ho aspoň raz za život nevidieť. Ak premýšľate, kam sa v Portugalsku pozrieť, potom sa rozhodne vydajte do hlavného mesta a nasledujte na prekrásny ostrov Madeira, ktorý je perlou medzi všetkými európskymi ostrovmi. Madeira je plná krás, o ktorých sa bežnému smrteľníkovi ani nesníva. Jednou z nich je úchvatné more, nekonečné piesočné pláže a tiež nedotknutá krajina, z ktorej budete doslova unesení. Cena letenky na ostrov Madeira je s leteckou spoločnosťou Rynair teraz 81 €.

Kajmanie ostrovy – 514 €

Vo väčšine európskych destinácií je už teraz bohužiaľ pomerne zima a preto si more a opaľovanie príliš neužijete. To ale neznamená, že sa za morom a slniečkom nemôžete vydať. Vyberte sa napríklad na úchvatné Kajmanie ostrovy, ktoré sú veľmi obľúbenou oblasťou turistov z celého sveta. Kajmanie ostrovy sa preslávili predovšetkým vďaka vtedajším kajmanom, dnes sú známe pre panenskú krajinu, príjemné obyvateľstvo a priezračnú vodu, v ktorej uvidíte karety obrovské alebo raje. Cena leteniek od leteckej spoločnosti Delta Airlines je teraz 514 €.

Autor: We Are SocialAutor: We Are Social

Colombo – 395 €

Každý si dovolenku predstavuje inak. Niekto preferuje preplnené hotelové komplexy, davy ľudí a full servis, iní si zase potrpia na maximálne súkromie a komfort v osamelosti. Ak by ste si na dovolenke chceli užívať len svoju rodinu alebo partnera v úplnej osamelosti v raji na zemi, potom je presne pre vás určená exotická Srí Lanka a jej hlavné mesto Colombo. vydajte sa do exotického raja ešte dnes a zoženiete letenky za senzačných 395 €. Cestujte s leteckou spoločnosťou Oman Air.

Larnaca – 38 €

Kde by ste si dokonca v októbri mohli užiť teplého počasia, more a tiež prídete aspoň trochu opálení, je rozhodne Cyprus. Tento na polovicu grécky a na polovicu turecký ostrov sa nachádza v natoľko priaznivom prostredí a lokalite, že sa z teplého počasia môžete tešiť aj na jeseň, a to aj v prípade, keď je v iných turistických destináciach už pomerne chladno. Vyberte sa na prekrásny Cyprus s leteckou spoločnosťou Easyjet už teraz, a to za senzačných 38 €, vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Do akých miest si zaletieť za skvelé ceny? bol publikovaný 4. října 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...