Kam na neskorú septembrovú dovolenku?

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, last minute, september, spoločnosť

Sponzorované odkazy:

Kam na neskorú septembrovú dovolenku?

September je prakticky posledným mesiacom, kedy si môžete užiť dokonalú letnú dovolenku, bez toho aby ste museli do exotickej oblasti, kde je horúco a slnečno po celý rok. Nestihli ste sa s deťmi alebo partnerom vypraviť na dovolenku v letných mesiacoch a v prázdninovej sezóne? Nezúfajte, teraz je dovolenka o poznanie výhodnejšia. Okrem faktu, že zoženiete mnoho akčných a last minute leteniek, všade na vás čakajú poloprázdne hotelové komplexy a apartmány s opäť nízkymi cenami. Dovolenka v septembri vás tak kompletne vyjde na super cenu.

Autor: AmauryAutor: Amaury

Dubaj – 181 €

Ak nechcete riskovať, že vám v európskych destináciách v Taliansku, Chorvátsku alebo Grécku bude už pomerne chladno a počasie nebude také pekné, ako ste si predstavovali, vypravte sa do úchvatného Dubaja, kde budete z prostredia doslova nadšení. Dubaj je miestom, kde sa môžete tešiť na nekonečné piesočné pláže v kombinácii s luxusnými hotelovými komplexmi. Ak neprahnete po odľahlej pustatine, Dubaj je tým pravým miestom pre vás. Vydajte sa do Dubaja s leteckou spoločnosťou Ukraine Airlines, a to už za senzačných 181 €.

Alicante – 61 €

Kde vám v septembri bude ešte rozhodne teplo a užite si letnú dovolenku, je Španielsko. Vyhnite sa však severným oblastiam a naopak sa vydajte do stredu alebo na juh, kde sú podmienky stále letné, a to až do októbra. Španielsko je miestami tropickou oblasťou s piesočnými plážami a krásnou prírodou. Ubytujte sa v menšom rodinnom penzióne v Alicante alebo v hotelovom komplexe s all inclusive servisom a prežite dovolenku snov za skvelé ceny. Do Alicante leťte v septembri s leteckou spoločnosťou Eurowings za skvelých 61 €, a to vrátane všetkých letiskových poplatkov.

Gran Canaria – 70 €

Skvelou voľbou, kam sa v septembri ešte vydať, sú samozrejme Kanárske ostrovy. O tých sa hovorí ako o ostrovoch večnej jari, lebo na ich pôde konštantne panuje rovnaké počasie, okolo 27 stupňov po celý rok. Ak si nepotrpíte na horúčavy v Egypte a Tunise Kanárske ostrovy vám učarujú svojou prekrásnou prírodou, priezračnou vodou a tiež štrkovými plážami, ktoré nájdete málokde. Cestujte na Gran Canaria za skvelých 70 € aj so spiatočnou cestou s aerolíniami Ryanai.

Autor: Milos MilosevicAutor: Milos Milosevic

Článok Kam na neskorú septembrovú dovolenku? bol publikovaný 12. září 2016 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...