Láka vás Ázia? Spoznajte ju s lacnými letenkami

Tagy:  lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd, január, február, exotika, akčné letenky, ázia

Sponzorované odkazy:

Láka vás Ázia? Spoznajte ju s lacnými letenkami

Ázia je pre mnoho Slovákov veľmi lákavým kontinentom a nemožno sa čudovať, lebo je natoľko diametrálne odlišná, že by bol skoro hriech ju nenavštíviť. Zatiaľčo Európania všeobecne majú renesančnú, gotickú, barokovú či romantickú architektúru, v Ázii podobné stavby nenájdete. Väčšina Európanov vyznáva kresťanskú vieru, v Ázii prevláda budhizmus, hinduizmus, islam a iné náboženstvá, ktoré sú opäť úplne odlišné. Čo sa pokrmov týka, pizzu, hamburgery a dokonca knedle v Ázii nájdete, avšak typická je pre tento kontinent Čína, veľa korenia, mäso a zelenina. Či už sa nad rozdielmi medzi Európou a Áziou zamyslíte z akéhokoľvek uhla, takmer vždy nájdete nespočetné množstvo rozdielov, ktoré určite stoja za dôkladnejšie preskúmanie a porovnanie. Láka vás Ázia a jej tajomstvá? Potom využite akčných leteniek a cestujte ešte dnes, a to za skvelé ceny.

Čína za 411 €

Najľudnatejšia krajina sveta na vás môže pôsobiť tak trochu chaoticky, neusporiadane a samozrejme preľudnene. Čo je ale nepopierateľné, je fakt, že je plná najnovších technológií a vymožeností, ktoré sú v krajine bežné, zatiaľčo u nás doposiaľ neznáme. Čína sa tiež pýši tisícky rokov starou kultúrou, ktorá dala vzniknúť tradičnej čínskej kuchyni, kultúre ako takej a historickým pamiatkam, ktoré rozhodne stoja za nejednu fotografiu. Za zmienku stojí hlavné mesto Peking, prekrásny a dejinami pretkaný Shaghai, Autonómna oblasť Hong Kong a mnoho ďalších miest, ktoré vás uchvátia na prvý pohľad. Spoznajte krásy majestátnej Číny ešte dnes, a to za senzačných 411 €, iba s leteckou spoločnosťou Air France.

Autor: Dennis JarvisAutor: Dennis Jarvis

Moskva za 198 €

Súčasťou Ázie je tiež impozantné Rusko, ktoré je rozmanitosť sama. Na jednej strane predstavuje ohromnú chudobu, na strane druhej luxus, bohatstvo, lesk a trblietanie. Kým v Čechách a Slovensku prevládajú stredné triedy, Rusko ich prakticky nemá. Či sa už chcete pozrieť na zasneženú a drsnú Sibír, spoznať krásy nedotknutého Uralu alebo preskúmať pamiatky hlavného mesta – Moskvy, vypravte sa ešte dnes, lebo iba vo februári zoženiete letenky od aerolínií Eurowings za skvelých 198 €.

Emiráty za 181 €

Ázia, to nie je len miliardová Čína alebo monštruózne Rusko. K tomuto kontinentu sa hrdo hlásia tiež napríklad Arabské Emiráty, ktoré sú skvelou voľbou pre dovolenku, a to nielen v letných mesiacoch. Vzhľadom k tomu, že je v Emirátoch prakticky po celý rok leto a teploty sú viac ako uspokojivé, môžete sa na luxusnú dovolenku vypraviť už dnes. Emiráty vám ponúknu prepych so všetkým a ak si potrpíte na luxusné ubytovanie, do detailu premyslené vonkajšie scenérie, vynikajúce jedlo, zaujímavé pamiatky a módu, potom sú SAE tým pravým miestom presne pre vás. Vo februári navyše zoženiete letenky od leteckej spoločnosti Sun Express už za senzačných 181 €.

Najlacnejšie letenky ponúka "pelikan.cz: "www.pelikan.cz"":[http://www.pelikan.cz]

Článok Láka vás Ázia? Spoznajte ju s lacnými letenkami bol publikovaný 2. února 2016 v 14.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...