Najlacnejšie letenky od Student Agency

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, november, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Najlacnejšie letenky od Student Agency

Cestovanie je v dnešnej dobe už značne dostupnou záležitosťou, ktorej sa môže venovať prakticky každý. Zatiaľ čo v dávnych dobách na dovolenku chodila len vyvolená hŕstka ľudí, dnes si ju môžu dovoliť študenti bez peňazí, seniori a veľa ďalších ľudí aj zo sociálne slabších rodín. Čo býva na celom cestovaní zvyčajne tým najdrahším, sú letenky, ktoré vám, vďaka svojej vysokej cene, môžu ľahko dovolenku znemožniť alebo prekaziť. Pokiaľ sa ale budete sústreďovať na tie lacné, potom môžete navštevovať krásne zahraničné miesta za super ceny.

Leteckých dopravcov, ktorí vám ponúknu naozaj lacné letenky je už dnes niekoľko a medzi tie najznámejšie a nesporne najobľúbenejšie patrí rozhodne zahraničná spoločnosť Student Agency, ktorá sa špecializuje nielen na naozaj lacné letenky, ale všeobecne na lacné cestovanie. Ak podnikáte, aspoň niekedy, cesty medzi mestami, potom ste možno už mali tú česť ísť s autobusom Student Agency, ktorý v cene naozaj lacného lístka ponúka neskutočný nadštandard. Radi by ste vycestovali ešte v novembri? Potom sa pozrite, do ktorých krajín tento mesiac môžete letieť najlacnejšie.

Miláno za 28 €

Jedna z vôbec najväčších talianskych metropol je turistickým cieľom predovšetkým v tomto predvianočnom období. Ak totiž niekde nájdete najväčšiu koncentráciu všemožných obchodov s módou, doplnky a šperky, potom je to práve Mekka módy – Miláno. V meste sú navyše aktuálne neuveriteľné zľavy, takže kúsky od svetových návrhárov kúpite za super ceny, ku ktorým by ste sa u nás len ťažko dostali. Využite akcie od Student Agency a leťte si na nákupy do Milána za senzačných 28 €.

Paríž za 43 €

Návšteva Paríža je akousi klasikou, ktorú by mal za svoj život každý, aspoň raz, absolvovať. Ak jednoducho chcete vycestovať do niektorého z európskych miest a užiť si predĺžený víkend alebo niekoľkodňový pobyt, Paríž je vždy ideálnou voľbou, ktorá vás nesklame. V tomto adventnom období sa navyše môžete tešiť na vianočnú výzdobu, trhy a veľa drobností, čo vás poteší. Letenky vás v novembri budú stáť skvelých 43 €, a to iba od leteckej spoločnosti Student Agency.

Článok Najlacnejšie letenky od Student Agency bol publikovaný 29. listopadu 2015 v 06.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...