Praha - New York - Viedeň za 328 €

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky, new york, viedeň

Sponzorované odkazy:

Praha - New York - Viedeň za 328 €

Cestovanie je nesporne jedným z najväčších koníčkov všetkých ľudí na svete a dokáže to, čo máloktorá činnosť, a tým je spájanie ľudí zo všetkých kútov našej planéty. Či už ide o Slováka, Inda alebo Američana, všetci sa môžu, pomerne ľahko a rýchlo, stretnúť na rovnakom mieste. Cestovanie bolo vždy atraktívnou záležitosťou, bohužiaľ si ju však dlhé roky nemohli dovoliť všetci, ba dokonca len vybraná hŕstka jedincov. Tým dňom je ale navždy koniec, pretože sa teraz môžete spoľahnúť na bezkonkurenčné ceny leteniek, vďaka ktorým precestujete celý svet doslova za pár eur. Čo hovoríte napríklad na exkluzívnu ponuku Ryanairu, vďaka ktorej sa pozriete do prekrásneho New Yorku a dych berúcej Viedne len za 328 €. Tak na čo ešte čakáte? Vydajte sa za lacným dobrodružstvom ešte dnes!

Autor: Michi LoheitAutor: Michi Loheit

New York lacný ako nikdy predtým

Pozrieť sa do najmajestátnejšieho mesta planéty – New Yorku, je snom snáď každého nadšeného cestovateľa a dokonca aj tých ľudí, čo si na cestovanie príliš nepotrpia. Rozhodne sa nie je čomu diviť, lebo práve New York môžete vidieť v množstve televíznych seriálov, filmov a v časopisoch. Mesto sa zároveň stalo mekkou módneho priemyslu, žije tu nespočetné množstvo celebrít a svetových návrhárov, v New Yorku sídli neuveriteľné množstvo preslávených firiem a život sa tu skrátka naozaj žije. Nech už sa po uliciach metropoly prechádzate o 1 hodine ráno, o 3 popoludní alebo v podvečer, stále je tu plno, nehľadiac na sviatky a víkendy. Ak si niekde nemôžete nikdy pripadať opustene a osamelo, potom je to práve v New Yorku. Mesto sa tiež do dejín zapísalo svojou najväčšou koncentráciou mrakodrapov na svete. Existuje dnes už samozrejme množstvo ohromných multikultúrnych stredísk, ktoré sa prebíjajú svojimi monštruóznymi stavbami, ktoré siahajú naozaj až do oblakov. New Yorku je ale mestom, ktoré okamžite spoznáte na fotografii a ktorého stavby sú natoľko charakteristické, že si ho jednoducho nemôžete pomýliť, hoci ste ho doteraz nepoznali na vlastné oči.

Je návšteva New Yorku vaším odvekým snom a doteraz nesplneným želaním? Potom prestaňte čakať na lepšiu príležitosť a vydajte sa na letisko ešte dnes. Lepšie ponuka vás iste neprekvapí a takto by ste premárnili svoju jedinečnú šancu.

Po New Yorku späť do Európy

Návrat z cudziny býva často plný dojmov a rozpakov. Aj keď sa tešíte do svojej vlastnej postele a na svojich blízkych, nemôžete zabudnúť na novo objavené miesta a najradšej by ste v zahraničí ešte chvíľu zostali. Po ceste z New Yorku však domov ponáhľať nemusíte, v cene letenky je totiž ešte zastávka vo Viedni, ktorá má svojim návštevníkom tiež čo ponúknuť. Viedeň je prekrásnym európskym mestom plným pamiatok, kultúrneho dedičstva, vynikajúceho jedla a obchodov s luxusnou módou. Tu sa vám bude určite páčiť.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Praha - New York - Viedeň za 328 € bol publikovaný 23. srpna 2015 v 15.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...