Last minute letenky na august

Tagy:  lietanie, dovolenka, cestovanie, leto, lacné letenky, akčné letenky

Sponzorované odkazy:

Last minute letenky na august

Čas plynie ako voda a než sa nazdáte, bude tu opäť koniec leta a pred nami studená jeseň a ešte studenšia zima. V letných mesiacoch je úplne typické navštevovať zahraničné prímorské destinácie, a to už napríklad preto, že majú deti prázdniny. Možno patríte k tým ľuďom, ktorí si tohtoročné leto ešte nestihli poriadne užiť a oddýchnuť si, preto by ste mali spozornieť a využiť akčných ponúk na august, vďaka ktorým si prežijete last minute letnú dovolenku za skvelé ceny a rozhodne budete mať na čo spomínať.

Kanárske ostrovy za 70 €

Pre všetkých, ktorí si nepotrpia na nekonečné horúčavy a skôr preferujú príjemné klimatické podmienky, pri ktorých sa dá nielen tráviť čas na pláži a v mori, ale tiež cestovať a spoznávať krásy neznámej oblasti, sú Kanárske ostrovy tým najlepším miestom pre letnú dovolenku. Na Kanároch rozhodne nezažijete žiadne trópy, v ktorých nie je možné podnikať naozaj nič iné, než sa potápať. Na čo sa ale môžete tešiť, sú naozaj príjemné letné teploty a samozrejme dych berúca krajina, ktorú inde neuvidíte. Keď už na ostrovoch budete, oplatí sa požičať si osobný automobil alebo skúter a celé ich prejsť s fotoaparátom alebo kamerou v ruke. A s kým sa na Kanárske ostrovy môžete vypraviť? Letecká spoločnosť Air France vám teraz ponúka akčné last minute letenky za senzačných 70 €, a to vrátane spiatočného letu a všetkých letiskových poplatkov, čo sa vskutku oplatí.

Autor: Ian palmerAutor: Ian palmer

Atény za 47 €

Kladiete si otázku, prečo by ste práve v auguste mali jazdiť do Atén, keď by vám absolútne najlepšie bolo v prímorskej destinácii, kde si užijete nielen teplo a slniečko, ale aj more? Potom skúste popremýšľať o tom, či by nebolo výhodné za týchto lacných podmienok priletieť do hlavného mesta Grécka, prezrieť si všetky jeho úchvatné pamiatky a následne pokračovať do letoviska po vlastnej osi, čo vás vyjde podstatne lacnejšie. V auguste sa totiž s aerolíniami Lufthansa môžete do Atén a späť dopraviť za senzačných 47 €, a to vrátane letiskových poplatkov.

Keňa za 274 €

Máte už všetky stredomorské oblasti precestované a tento rok by ste radi spoznali trochu tej zahraničnej exotiky, o ktorej neustále iba čítate v zaujímavých magazínoch? Potom zvážte, či by ste tohtoročné leto, konkrétne potom v auguste, nechceli navštíviť prekrásnu Keňu. V Keni je typický exotický raj s priezračným oceánom, piesočnými plážami a nádhernými turistickými letoviskami, z ktorých sa ani nebudete chcieť vrátiť do Slovenskej republiky. Táto prírodne bohatá africká krajina je čím ďalej populárnejším turistickým cieľom, preto by ste ju mali navštíviť aj vy a obzvlášť v prípade, kedy vás letenka tam aj späť a vrátane všetkých letiskových poplatkov vyjde na senzačných 274 €, a to len u leteckej spoločnosti Etihad Air .

Autor: Ian palmerAutor: Ian palmer

Článok Last minute letenky na august bol publikovaný 16. srpna 2015 v 07.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...