Letenky od Student Agency ľahko a rýchlo

Tagy:  Student Agency, SA, letenky, lacné letenky, vyhľadávače leteniek, letenky USA

Sponzorované odkazy:

Letenky od Student Agency ľahko a rýchlo

Student Agency, rýdzo česká spoločnosť zberajúca úspechy v autobusovej doprave, predaji zájazdov, študijných a pracovných pobytov, ale aj významný český predajca leteniek. Taká je Student Agency. Navyše sa môže pochváliť niekoľkými oceneniami, ktoré jej prisudzujú napríklad titul najlepšia IATA agentúra, taktiež patrí medzi najobdivovanejšie české firmy.

Ponuka leteniek od Student Agency

Student Agency má dlhú tradíciu na českom trhu s letenkami. Vďaka tomu spolupracuje so širokým okruhom leteckých spoločností. Ponúknuť tak môže celý rad výhod a zaujímavých cenových akcií.

Letecké spoločnosti spolupracujú so Student Agency

Leteckých spoločností, ktoré so Student Agency spolupracujú, je naozaj pekný rad. Nájdeme medzi nimi ako klasické aerolinky, tak aj nízko nákladové letecké spoločnosti s ich špecifickými službami. Spoločnosti prinášajú letenky do celého sveta, ponuka teda nie je obmedzená len na Európu či najobľúbenejšie destinácie.

Letenky do zámoria

Student Agency prináša najzaujímavejšie letenky asi cestovateľom chystajúcim sa do zámoria. Letenky do Belgicka či Talianska za pár desiatok euro tu asi nenájdeme, zato nás poteší ponuka lacných leteniek do Spojených Štátov či do mnohých ázijských destinácií.

Odlety z blízkych zahraničných letísk

Prostredníctvom Student Agency máme možnosť ľahko si zakúpiť aj letenky na lety z niektorých nemeckých a rakúskych letísk. Viedeň či Mníchov tak často láka aj českých a slovenských cestovateľov.

Charterové lety

Student Agency má okrem linkových letov v ponuke aj lety charterové, a to ako s odletom z Českej republiky aj z Nemecka. Cestujúci sa tak dostane pohodlne do požadovanej, zvyčajne turistickej destinácie. Sú tak výborne dostupné aj také letiská, kam sa inak bežnými linkovými letmi nedostaneme.

Študentské letenky

Student Agency ponúka vybrané letenky za akciové ceny. Ide o letenky do rôznych destinácií, a to v Severnej Amerike, Ázii aj Afrike. Mimo výhodnej ceny sa tieto letenky vyznačujú zaujímavejšími podmienkami. Je možné napríklad bez problémov meniť dátum odletu.

Letenky pre skupiny a firmy

Zaujímavé akcie sa ponúkajú aj skupinám a firmám. Možno totiž získať individuálnu ponuku s ešte výhodnejšími podmienkami.

Doplnkové služby

Samozrejmosťou je široká ponuka služieb, ktoré zaisťujú ešte pohodlnejší pobyt v zahraničí. Sú nimi napríklad poistenie, zaistenie ubytovania, víz alebo prenájom karavanov.

Článok Letenky od Student Agency ľahko a rýchlo bol publikovaný 28. prosince 2012 v 11.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Pavla Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...