Lietajte s Air Berlin od 56 €

Tagy:  letenky, air berlin, berlín, nemecko, lietanie, európa, kultúra, pamiatky, more, dovolenka, lacné letenky, last minute

Sponzorované odkazy:

Lietajte s Air Berlin od 56 €

Letenky nikdy neboli lacnejšie, ako za posledných pár rokov. Kým predtým si leteckú dopravu mohli dovoliť iba tí majetnejší, zatiaľ čo po Európe sa cestovalo výhradne osobným automobilom, vlakom alebo autobusom, dnes je tomu inak. Aj do vzdialenejších destinácií sa môžete vypraviť za veľmi priaznivé ceny, preto je cestovanie podstatne dostupnejšie a reálnejšie. Cestujte napríklad s leteckou spoločnosťou Air Berlin, ktorá disponuje kvalitami a lacnými letenkami zároveň.

O spoločnosti

Nízkonákladový letecký dopravca Air Berlin vznikol v roku 1978 a dnes sídli v hlavnom meste Nemecka na medzinárodnom letisku Berlín Tegel. Ďalšie dôležité základne spoločnosti sa potom nachádzajú v Hamburgu, Kolíne nad Rýnom, Düsseldorfe, Norimbergu a na Malorke.

Letecká spoločnosť má na svojom konte tisícky úspešných letov a tiež nespočetné množstvo kladných recenzií, vďaka ktorým klientela stále pribúda. O tom, že je Air Berlín absolútnou jednotkou svedčí aj fakt, že bola niekoľkokrát vyhlásená ako najlepší nízkonákladový letecký dopravca v Európe a v roku 2006 dokonca získala prestížnu cenu ako najlepšia nízkonákladová letecká spoločnosť na svete. Ak sa s niekým budete vo vzduchu cítiť bezpečne, potom je to rozhodne Air Berlin.

S Air Berlin sa môžete pozrieť až do 139 destinácií po celej planéte a teraz navyše za skvelé ceny. Last minute zájazdy sú stále v kurze a koncom leta viac, než kedy predtým. Pozrite sa na aktuálne ponuky a vypravte sa k moru alebo za kultúrou ešte dnes.

Lietajte lacno s Air Berlin, autor: ArcturusLietajte lacno s Air Berlin, autor: Arcturus

Palma de Mallorca za 81 €

Mallorca je jedným z najpopulárnejších európskych ostrovov a čo sa španielskych oblastí týka, rozhodne sa drží na prvých priečkach. Ostrov Mallorca je prekrásny a neskutočne pôvabný. Dlhé piesočné pláže, čisté a teplé more, úchvatná príroda, kultúrne pamiatky, rozmanité trhy a ústretové obyvateľstvo. Jednoducho neexistuje jediný dôvod, prečo by ste si to tu nezamilovali. Teraz od spoločnosti Air Berlin môžete do oblasti Palma de Mallorca zohnať letenky za skvelých 81 €, a to vrátane spiatočného letu.

Olbia za 95 €

Teraz sa možno pýtate sami seba, kde sa asi môže nachádzať oblasť Olbia. Je v Európe, konkrétne v Taliansku. Oblasť Olbia je pomerne neznáma, avšak o nič menej krajšia, než populárne turistické oblasti ako je Gargano alebo ostrov Sardínia. V septembri sa navyše môžete tešiť, že tu budete takmer sami a tak si užijete luxus prázdnych pláží, ktoré vám počas pobytu, budú hovoriť pane. Do Olbii sa môžete s Air Berlin pozrieť za senzačných 95 €.

Rím za 56 €

A teraz trocha tej kultúry, ktorá je mnohým podstatne bližšie, než povaľovanie sa na plážach. Dych vyrážajúcim európskym mestom, ktoré musíte aspoň raz za život navštíviť, je Rím. Impozantné historické pamiatky, krásne počasie a všadeprítomný temperament, vás dostanú prakticky okamžite. A čo by ste povedali na informáciu, že teraz môžete s Air Berlin do Ríma cestovať za skvelých 56 €?

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Čo tak si zaletieť do Ríma?, autor: MarkSweepČo tak si zaletieť do Ríma?, autor: MarkSweep

Článok Lietajte s Air Berlin od 56 € bol publikovaný 21. srpna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky, Lietanie a Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...