Last minute letenky na august

Tagy:  letenky, dovolenka, pobyt, zájazd, zahraničie, last minute letenky, last minute pobyty

Sponzorované odkazy:

Last minute letenky na august

Druhý prázdninový mesiac je poslednou šancou na poriadnu letnú dovolenku, lebo potom sa vám deti opäť rozpŕchnu do škôl a vám nezostane, než venovať sa zabehnutému stereotypu, prípadne vyraziť k moru bez nich. Čo sa zahraničných zájazdov týka, august býva už pokojnejší, pretože tá najväčšia vlna dovolenkárov pominula. O to pravdepodobnejšie je, že narazíte na výhodné last minute letenky, vďaka ktorým vás pobyt v populárnej destinácii, nebude stáť niekoľko výplat.

Turecká riviéra za 232 €

Turecko patrí bezpochyby k najobľúbenejším turistickým oblastiam a nie je sa čomu diviť. Príroda je tu rozmanitá, počasie prakticky neustále bez chybičky, voda priezračná a pláže čisté. Čo sa obyvateľstva týka, to je temperamentné, napospol priateľské a prichystá vám výborné jedlo. Ak chcete zavítať práve do Turecka, vydajte sa na riviéru už dnes za úchvatných 232 €. Zájazd je na 7 dní s raňajkami a zahŕňa pobyt v hoteli Kleopatra Develi. Ten má k dispozícii bazén, komfortné izby, recepciu a výborné pokrmy v miestnej reštaurácii.

Tunisko za 379 €

Sever Afriky sa stal vyhľadávanou turistickou destináciou už pred niekoľkými rokmi, kedy Slováci zistili, ako krásne tu je. Počasie je takmer tropické, more prakticky exotické a pláže väčšinou piesočné a neuveriteľne čisté. Egypt a Tunisko, to sú krajiny, kam sa môžete s last minute letenkami vydať. Pozrite sa napríklad do Tuniska a ubytujte sa v hoteli Bel Air za 379 €. Zájazd je na 9 dní, zahŕňa polpenziu, využiť môžete luxusný bazén, saunu, vírivú vaňu a za príplatok môžete tiež ísť na masáž. Recepcia hotela vám bude k dispozícii 24 hodín denne a parkovanie je v cene pobytu.

Cestujte lacno s last minute, autor: sean-macenteeCestujte lacno s last minute, autor: sean-macentee

Chorvátsko za 231 €

Ak niekde stretnete najviac Slovákov, potom je to práve v Chorvátsku. Táto krajina sa stala najčastejším cieľom slovenských turistov, ktorí veľmi dobre vedia, ako je tu lacno a pritom krásne. Výhodou Chorvátska je, že sa od našich hraníc nenachádza ďaleko, preto ho môžete navštíviť aj pomocou osobného automobilu či dokonca na motorke. Dubrovník teraz ponúka ubytovanie bez stravy na 7 dní v krásnom rodinnom penzióne hneď pri mori, a to za bezkonkurenčnú cenu 231 €.

Maďarsko za 173 €

Netúžite po piesočných plážach a povaľovanie sa pri mori? Radšej by ste si oddýchli, načerpali nové sily a nechali sa rozmaznávať? Potom sa rozhodne vydajte do termálnych kúpeľov, z ktorých sa domov vrátite ako vymenení. Využite akčnú ponuku last minute zájazdu a ubytujte sa v Maďarsku v hoteli Viderad, ktorý je preslávený svojimi prvotriednymi službami. Pobyt je na 4 dni a zahŕňa polpenziu. To všetko za super cenu 173 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Dovolenka za pár eur, autor: mufcmadDovolenka za pár eur, autor: mufcmad

Článok Last minute letenky na august bol publikovaný 17. srpna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky a Lietadlá. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...