Last minute marec

Tagy:  last minute letenky, last minute marec, lietanie, dovolenka, pobyt, zájazd

Sponzorované odkazy:

Last minute marec

Marec je prelomovým mesiacom, kedy sa môžete slávnostne rozlúčiť so zimou a privítať veselšiu a o poznanie teplejšiu jar, ktorá je ideálna pre cestovanie do všetkých kútov sveta. Ak máte pocit, že do letných prázdnin a poriadnej dovolenky zostáva veľa času, nechajte sa inšpirovať akčnými last minute marcovými letenkami a vydajte sa do zahraničia už dnes!

Bangkok za 380 eur

Last minute letenky sa zvyčajne objavujú u nízkonákladových spoločností a obvykle sa s nimi pozriete do najrôznejších kútoch Európy. Hneď ako sa ale objavia extrémne výhodné ponuky za oceán, mali by ste ich okamžite využiť, lebo už sa nemusia opakovať! V marci naozaj prekvapila spoločnosť ČSA, ktorá prichádza s letenkami do Bangkoku za neskutočných 380 eur a to so všetkým možným. Nielen, že sa do Ázie pozriete za necelých 400 eur, ale s pomerne prestížnou leteckou spoločnosťou si tiež užijete bezproblémový a komfortný let.

Cestujte výhodne, autor: ulybugCestujte výhodne, autor: ulybug

Kanárske ostrovy za 76 eur

Zažili ste niekedy akciu, ktorá by poskytovala letenky na Kanárske ostrovy za necelých 80 eur? Teraz máte jedinečnú možnosť si splniť svoj ​​sen o ostrovoch večnej jari a na cesty sa vydať s cestovnou kanceláriou Neckerman. Letenky stoja doslova pár eur, odletieť však musíte z Norimbergu. Nemusíte sa ale nijako stresovať, lebo v meste budete za bezmála 3 hodiny jazdou automobilom z Prahy.

Zürich za 64 eur

Marec je vďaka krásnemu jarnému počasiu ideálnym mesiacom na poznávacie zájazdy a pobytové eurovíkendy, s ktorými sa koncom zimy vždy „roztrhne vrece“. Využite preto jedinečnú ponuku leteckej spoločnosti ČSA a vydajte sa spoznávať krásy majestátneho a luxusného Zürichu, ktorý by za svoj ​​život mal aspoň raz, navštíviť naozaj každý.

Barbados za 206 eur

Láka vás exotika, ale nemôžete si dovoliť za luxusnú dovolenku za oceánom zaplatiť celou svojou výplatou? Potom vás dozaista nadchne ponuka leteckej spoločnosti Air Berlin, ktorá prichádza s dych vyrážajúcimi akčnými letenkami na marec. Užite si napríklad slnečnú dovolenku na exotickom ostrove Barbados za neskutočných 206 eur.

Na Barbados za 206 eur, autor: yilmaz ovuncNa Barbados za 206 eur, autor: yilmaz ovunc

Článok Last minute marec bol publikovaný 19. března 2014 v 19.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...