Vietnam s Etihad Airways za 435 €

Tagy:  dovolenka, vietnam, lacné letenky, ázia, cestovanie, lietanie, príroda, more, leto

Sponzorované odkazy:

Vietnam s Etihad Airways za 435 €

Ázia je predovšetkým pre Európanov neuveriteľne lákavou a tajuplnou oblasťou. Kým Európa prekypuje multikultúrnymi hlavnými mestami, najnovším nákupnými centrami a presklenými futuristickými budovami, v Ázii okrem týchto a ďalších vymožeností nájdete tiež nedotknutú prírodu a dych berúce priezračné more. Niet sa teda čomu čudovať, že prímorské oblasti Ázie navštevujú ročne desiatky či dokonca stovky tisíc turistov. Najčastejším cieľom býva predovšetkým malebné Thajsko preslávené svojimi prekrásnymi prírodnými scenériami. V ústraní potom stojí nemenej krásna krajina – Vietnam. Tá je, z pomerne neznámych dôvodov, turisticky podstatne menej aktívna, čo je škoda, lebo práve Vietnam je miestom, na ktoré pri jeho návšteve, len tak nezabudnete…

Autor: Milei.vencelAutor: Milei.vencel

Máloktorý turista sa miesto do lákavého Thajska vypraví skôr do Vietnamu a pritom, keby ste porovnali fotografie mora, pláží a celkového zátišia, len ťažko by ste tieto dve krajiny od seba rozoznali. Áno, tak veľmi sú si podobné a predsa každá je iná. Thajsko je podstatne viac komerčné a preplnené. Oproti tomu pokojnejší Vietnam sa pýši priateľským a ústretovým obyvateľstvom a autentickou atmosférou. Pravdou je, že je Vietnam podstatne chudobnejší, dokonca patrí k najchudobnejším krajinám Ázie, avšak ak idete za prírodou a relaxáciou, vyspelé centrum pravdepodobne nepotrebujete.

Vzhľadom k faktu, že vo Vietname turizmus zďaleka tak nevládne, ako v iných ázijských krajinách, môžete sa spoľahnúť na súkromie a pokoj. Ubytovanie nájdete v príjemnom penzióne, ale aj v luxusných hoteloch, ktoré sa na pobreží samozrejme nachádzajú. A pre tých, čo by snáď chceli tráviť vo Vietname medové týždne alebo ničím nerušenú romantiku, existujú tiež plážové bungalovy, kde budete naozaj sami, a to vo dne aj v noci.

Nesporne najkrajšou oblasťou Vietnamu, je záliv a zátoka Halong Bay, kam sa rozhodne stojí za to vypraviť a ideálne sa tu tiež ubytovať. Nájdete tu luxusné i romantické hotely, zariadené naozaj prepychovo, ako by snáď vo Vietname nevládla bieda. Prekrásne čisté more a belostný piesok na plážach vás uchvátia na prvý pohľad. Večer sa potom môžete prejsť na lodi alebo si pochutnať na ázijskej kuchyni v jednej z vyhlásených reštaurácií. Čo by to bolo za dovolenku, bez ochutnania pravého sushi a kung pao.

Lietajte s Etihad Airways

Letecká spoločnosť Etihad Airways je dopravcom emirátu Abu Dhabi a vznikla v roku 2003, pričom ešte ten istý rok uskutočnila svoj ​​prvý let. Aerolinka poskytuje lety do viac ako 70 destinácií v 46 svetových štátoch. Okrem Antarktídy sa s Etihad Airways môžete pozrieť do celého sveta a teraz navyše s neuveriteľnými zľavami. Napríklad letenky do Vietnamu vás vyjdú na senzačných 435 €.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Vietnam s Etihad Airways za 435 € bol publikovaný 7. srpna 2014 v 07.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...