Bulharsko s Air Via za 72 €

Tagy:  dovolenka v bulharsku, air via, cestovanie, zájazd, pobyt, ubytovanie, hotely

Sponzorované odkazy:

Bulharsko s Air Via za 72 €

Predražené zájazdy už dávno nie sú v kurze. Tento rok letí lacné ubytovanie a ešte lacnejšie letenky, vďaka ktorým navštívite svoje obľúbené prímorské destinácie, bez toho aby ste museli rozbiť prasiatko. Za morom, slniečkom a plážami vás však nedostanú iba nízkonákladoví leteckí dopravcovia, ako tomu bolo v posledných rokoch, ale aj bežné aerolínie, ktoré jednoducho radi zlacňujú. Cestujte napríklad do Bulharska s Air Via, a to už od senzačných 70 €.

Lietajte s Air Via

Charterová, nie však nízkonákladová, letecká spoločnosť Air Via, nie je v leteckom svete žiadnym nováčikom a tiež sa pýši radom akcií a zliav, ktoré cestujúci jednoducho milujú. Nie je nad to, pozrieť sa do krásnej krajiny za „bagateľ“. Dátum vzniku Air Via sa datuje k roku 1990, spoločnosť má teda už nejakú históriu, na ktorej možno celkom dobre stavať. Medzi turistami je Air Via populárna predovšetkým preto, že lacné lety do celej Európy ponúka prakticky celoročne, nielen v jednej sezóne. Napríklad na jeseň sa zameriava na európske metropoly, ktoré sú populárne pre eurovíkendy, v zime na zasnežené alpské oblasti a v lete na väčšinu prímorských letovísk. Vzhľadom k faktu, že je Air Via leteckou spoločnosťou bulharského pôvodu, so sídlom v hlavnom meste – Sofia, má tiež najakčnejšie letenky predovšetkým po bulharských oblastiach. Ak teda patríte k tým, ktorí na Bulharsko nedajú dopustiť a dovolenka v tejto krajine pre vás znamená ten najlepší variant, cestujte jednoducho, lacno a komfortne, len s Air Via.

Autor: MrPanyGoffAutor: MrPanyGoff

Bulharsko za 72 €

Bulharsko je veľmi krásnou a bohatou krajinou, ktorá ponúka desiatky atraktívnych miest, kde stráviť letnú dovolenku. A keby ste náhodou prepásli prázdniny a chceli cestovať napríklad na jeseň, vydajte sa do hlavného mesta Sofie, ktoré ponúka nespočetné množstvo historických pamiatok, zaujímavé kultúrne vyžitie, vynikajúcu miestnu kuchyňu a veľa ďalšieho, čo vás presvedčí k opakovanej návšteve.

Sozopol

K najnavštevo­vanejším oblastiam Bulharska, patrí nepochybne Sozopol nachádzajúci sa na juhu krajiny. Toto úchvatné mesto sa pýši predovšetkým históriou, ktorá berie dych a tiež piesočnými plážami, ktoré zvádzajú k nekonečnému leňošeniu na deke. Sozopol je typickým turistickým mestom s množstvom krásnych hotelov a luxusných apartmánov, vynikajúcich reštaurácií a tiež trhov, kde nakúpite suveníry pre svojich najbližších.

Nessebar

Ak túžite spoznať jednu z pamiatok svetového dedičstva UNESCO, vydajte sa do historického Nessebaru, ktorého jadro sa pýši práve týmto puncom. V Nessebare okrem objavovania pamiatok a surfovania v labyrinte, môžete prežiť klasickú dovolenku pri mori, preto je dovolenka práve tu, úplne geniálnou voľbou, ktorá uspokojí každého. A ak budete v Nessebare hľadať ubytovanie, sústreďte sa skôr na menšie rodinné penzióny, ktoré stoja pár eur a napriek tomu vyzerajú úplne skvele.

Najlacnejšie letenky ponúka pelikan.cz

Článok Bulharsko s Air Via za 72 € bol publikovaný 24. července 2014 v 20.00 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...