City Airline

Tagy:  letecká spoločnosť, letisko, letenky, city airline, európa, cestovanie

Sponzorované odkazy:

City Airline

Lietanie je vôbec najbezpečnejším druhom dopravy, ktorý si môžete pre svoj ​​transport zvoliť. Toto iste počujete zo všetkých strán, ale veľa ľudí má ten názor, že aj keď sú automobilové havárie ďaleko častejšie, je pri nich možnosť prežitia, lenže letecká katastrofa z 99 percent znamená absolútny koniec. Pri tomto vedomí je ťažké niekomu dôverovať a zveriť svoj ​​život do rúk úplne cudzej osoby. Ak sa aj vy lietania trochu bojíte a radšej by ste vždy presne vedeli, na čom ste, vyberte si pre svoje turistické aktivity aerolínie City Airline, ktoré vám môžu ponúknuť spoľahlivý komfortný a bezpečný let.

Táto letecká spoločnosť sa hrdo radí ku škandinávskym dopravcom, ktorí sú preslávení svojou precíznosťou a starostlivosťou, a to nielen čo sa týka leteckej dopravy. Švédi, Fíni, Nóri a tiež Dáni, sú všeobecne všímavé a poctivé národy, preto cestovanie s nimi musí byť vždy príjemným a hlavne bezpečným zážitkom.

City Airline je konkrétne dielom Švédska a svoju základňu má na letisku v Göteborgu, nie v Štokholme, ako by sa mohlo zdať. Aerolínie boli založené známym podnikateľom a úspešným človekom Larsom Magnussonom, a to až v roku 1997, preto patria k tým mladším. Niektorí ľudia, možno aj vy, majú dojem, že čím sú aerolinky mladšie, tým majú menej skúseností. V tomto prípade je však opak pravdou, City Airline zbiera jeden úspech za druhým, o čom svedčia aj milióny prepravených spokojných cestujúcich.

K leteckej flotile spoločnosti patria predovšetkým lietadlá Embraer ERJ 135–145, ktoré majú kapacitu do 39 miest, čiže sú veľmi priestranné a pohodlné.

S leteckou spoločnosťou City Airline sa môžete vypraviť do 13 európskych destinácií, pričom jednou z nich je aj pražské letisko Václava Havla.

Článok City Airline bol publikovaný 6. března 2014 v 07.15 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...