Bulgaria Air - lietajte bezpečne a komfortne

Tagy:  letecká spoločnosť, bulgarian air, lietanie, cestovanie, lietadlá

Sponzorované odkazy:

Bulgaria Air - lietajte bezpečne a komfortne

Letecká doprava všeobecne, je najbezpečnejším a rovnako tak aj najpohodlnejším spôsobom transportu, aký si len viete predstaviť, nie je však lietanie, ako lietanie. Zatiaľ čo jedna spoločnosť vás let čo let nechá dlhé hodiny čakať v odbavovacej hale, následne vám ponúkne nepohodlné sedadlá a o nejakom letiskovom servise nemôže byť ani reč, iné aerolínie sú úplným opakom, vďaka ktorému si vyslúžia vaše uznanie a opakované objednávky. S leteckými spoločnosťami je to skrátka ako s osobnými automobilmi. Do cieľa vás dovezie staršia Felícia, rovnako tak ako nová Octávia, ale ruku na srdce, s ktorou by ste sa zviezli radšej?

Bulgaria Air patrí, čo do popularity, rozhodne k tým, čo obsadzujú vrchné priečky, o čom svedčia aj veľmi kladné recenzie cestujúcich. Pravdepodobne nikomu nie je príjemné cestovať v stiesnených priestoroch a s lietadlami, ktoré príliš neoplývajú známkami bezpečnosti. Ak je vašou prioritou pohodlný a bezproblémový let, vydajte sa hore do oblakov s leteckou spoločnosťou Bulgaria Air, ktorej služby vás iste nesklamú.

Lietajte s pocitom bezpečia, autor: albspotterLietajte s pocitom bezpečia, autor: albspotter

O spoločnosti

Letecká spoločnosť Bulgaria Air patrí k tým novším, lebo vznikla pomerne nedávno, roku 2002, konkrétne 4. decembra. Jej prvým letom bola cesta na trase Sofia-Londýn-Paríž, ktorá bola veľmi úspešná. Cestu absolvovalo asi 60 pasažierov, pričom nebola zaznamenaná jediná sťažnosť. Na základe pozitívneho ohlasu aerolínií podnikla ďalšie podobné lety, ktoré ju len utvrdili v jej schopnosti. Bulgaria Air je pokračovateľom predošlej aerolínie Balkan Bulgarian Airlines, ktorá skrachovala. Terajšia firma však stále používa označenie národného dopravcu. Majoritným vlastníkom Bulgaria Air je potom menej známa, ale rovnako tak kvalitná spoločnosť Hemus Air. Svoju základňu má aerolinka celkom prirodzene v bulharskej Sofii a vo Varne.

Spoločnosť Bulgaria Air lieta do mnohých atraktívnych destinácií, ku ktorým patrí napríklad SRN, Francúzsko, Veľká Británia, Spojené arabské emiráty, Severné Írsko, Maďarsko, samozrejme aj Česká republika, Holandsko, Belgicko, Švajčiarsko, Rakúsko, Taliansko, Španielsko, Švédsko či Izrael a Rusko.

Článok Bulgaria Air - lietajte bezpečne a komfortne bol publikovaný 11. února 2014 v 06.45 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...