Cestovná batožina nielen do lietadla

Tagy:  Cestovná batožina, lietadlo, dovolenka, cestovanie, preprava, kufre, osobné batožiny, príručná batožina, salsa, atašé, Samsonite, Cosmolite

Sponzorované odkazy:

Cestovná batožina nielen do lietadla

Máte radi cestovanie, ale obťažuje vás vláčenie množstva batožiny, ktorá má malý úložný priestor a napriek tomu pôsobí monštruózne? Kúpte si radšej taký cestovný set, ktorý bude pohodlný pre prepravu, pojme viac než by ste čakali a ako bonus bude skvele vyzerať.

Samsonite

Do lietadla si môžete vziať len príručnú batožinu, kúpte si napríklad batoh, ktorý je pohodlný, trendy a zároveň malý. Samsonite batoh je vyrobený z kvalitného polyesteru. Vrecko na notebook do veľkosti 16 palcov je čalúnené špeciálnou pamäťovou penou, ktorá dokonale chráni a fixuje počítač počas prepravy. Tá istá pena je pre zvýšenie komfortu nosenia použitá aj na ergonomicky tvarovaných ramenných popruhoch. Vybrať si môžete z niekoľkých farebných prevedení od čiernej po trendy červenú.

Atašé

Na prepravu, počas ktorej nemusíte zdĺhavo prenášať batožinu je ideálne obstaranie si kufra. Atašé kufor Rimowa vo farbe striebornej je odolný proti poškriabaniu, puzdro je extra tvrdené z hliníka a horčíka. Vnútro obsahuje množstvo veľmi praktických priehradok a vreciek, súčasťou kufra atašé je aj vyberateľné puzdro na notebook pre veľkosť 15,7 palcov. Zámok je na kľúč s vo vnútri oddeliteľnou priehradkou. Rozmery kufra sú 40×35×9 centimetrov.

Kufor Cosmolite pre milovníčky módy, autor: cosmoliteKufor Cosmolite pre milovníčky módy, autor: cosmolite

Cosmolite

Pre milovníčky farieb a zaujímavého tvaru je tu originálny kufor Cosmolite, ktorý je vyrobený z materiálu Curve tej najvyššej kvality. Táto moderná škrupina je spojením extrémne nízkej hmotnosti a enormnej odolnosti. Kufor je vybavený TSA kódovým zámkom, popruhy pre spevnenie vecí vo vnútri kufra a štyrmi kolieskami pre ľahšiu manipuláciu. Rozmery sú 42×61×27 centimetrov, pričom obsah činí až 50 litrov.

Salsa

Cestovný kufor Rimowa-Salsa vo farbe fialovej vyrobený zo 100% polykarbonátu, si zachováva vždy tú najkrajšiu formu. Rimowa garantuje kvalitu a hliníková trolley s automatickou aretáciou madla s mäkkou vypchávkou je pre lepšie uchytenie. Ďalej má štvorložiskové kolieska a zámok TSA je začlenený do rámu, aby sa zabránilo vniknutiu alebo poškodeniu. Vnútorný systém dosiek, ktorý je možné vytiahnuť obsahuje popruhy a vystuženie.

Salsa kufre sú hravé ako rovnomenný tanec, autor: megan smithSalsa kufre sú hravé ako rovnomenný tanec, autor: megan smith

Článok Cestovná batožina nielen do lietadla bol publikovaný 1. prosince 2013 v 06.15 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...