Lietajte pohodlne - oblečte si tepláky a pribaľte časopisy

Tagy:  lietajte pohodlne, pohodlné lietanie, oblečenie, noviny, príručna batožina

Sponzorované odkazy:

Lietajte pohodlne - oblečte si tepláky a pribaľte časopisy

Cestovanie sa za posledné roky stalo jedným z najobľúbenejších koníčkov mnohých ľudí. Niet sa čomu diviť, spoznávanie iných kultúr, odlišných krajín a zdokonaľovanie sa v cudzích jazykoch sa musí páčiť snáď každému. Aby ste mohli zavítať do inej krajiny, musíte sa nejakým spôsobom pretransportovať. Po európskych destináciách a metropolách sa Slováci veľmi radi vozia osobnými automobilmi, pretože preprava je pomerne lacná, príjemná a ste stále v súkromí. Čo je však absolútne najrýchlejšie, najkomfortnejšie a bezpochyby najpraktickejšie je lietadlo. A v prípade, že mierite za oceán nemáte inú možnosť, než jeho služieb využiť. Názory na lietanie sa dosť líšia. Čo osoba to iný názor. Niekto leteckú dopravu priamo miluje a nedá na ňu za nič na svete dopustiť, iní sa stretávajú s neopísateľnou panikou a hrôzou v očiach. Aby ste si let čo najlepšie užili a prestali sa zaoberať chmúrnymi myšlienkami na leteckú katastrofu, skúste si ho spríjemniť…

Nezabudnite na časopisy, autor: Earl-What I Saw 2.0Nezabudnite na časopisy, autor: Earl-What I Saw 2.0

V prvom rade majte na mysli svoje pohodlie, ktoré samozrejme zahŕňa aj oblečenie. V najrôznejších časopisoch stále vídame celebrity v obnosených teplákoch, vyťahanom tričku, so stiahnutými vlasmi a nenalíčenou tvárou. Paparazzi ich za tento vzhľad síce vždy razantne odsúdia, ale niečo na tom predsa je. Skúste osem hodín sedieť na jednom mieste v obtiahnutých džínsoch, vypasovanom tielku a pevnou podprsenkou. Za niekoľko hodín budete ľutovať, že ste sa takto „vyšnurovali“ a nevolili radšej pohodlie. Nebojte sa preto teplákovej súpravy a make-up nechajte v príručnej batožine.

Iste viete, že si so sebou na palubu lietadla smiete vziať príručnú batožinu. Avšak do jeho útrob nemôžete uložiť kde čo. Obsah tašky musí zodpovedať prísnym pravidlám ako je zákaz parfumov, akýchkoľvek tabletiek (ak nie ste chorí), ostrých predmetov a samozrejme zbraní. Čo si však na spríjemnenie cesty pribaliť môžete sú časopisy, noviny, kresliaci blok alebo mp3 prehrávač. Ak vlastníte ipad, máte vyhraté, celú cestu môžete sledovať váš obľúbený film, vďaka ktorému razom zabudnete na všetok strach z letu.

K vášmu pohodliu prispejú tiež vankúšiky alebo deka, aj tieto vymoženosti si do leteckého kokpitu môžete vziať.

Lietanie môže byť pohodlné, autor: caribbLietanie môže byť pohodlné, autor: caribb

Článok Lietajte pohodlne - oblečte si tepláky a pribaľte časopisy bol publikovaný 11. prosince 2013 v 06.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...