Královna, letenky do sveta za pár sekúnd

Tagy:  letenky, vyhľadávanie, Královná, akčné letenky, online

Sponzorované odkazy:

Královna, letenky do sveta za pár sekúnd

Že vás nebaví zisťovať, ktorá spoločnosť kam lieta, kedy a za koľko? Nemáte čas vyhľadávať ručne každý možný spoj, sledovať podmienky jednotlivých spoločností a pátrať po možných zľavách ponúkaných niektorými spoločnosťami? V tom prípade vám príde viac ako vhod Královná.

O Královnej všeobecne

Královna patrí medzi špičku v online vyhľadávaní leteniek. Jej ovládanie je jednoduché, vyhľadávanie rýchle a bez zbytočných komplikácií. Je teda vhodná aj pre každého, kto nelieta často a nevie presne, ako to s letenkami a ich nákupom chodí.

Ponuka Královnej

Královná ponúka letenky do celého sveta, navyše odkiaľkoľvek a kamkoľvek. Nič pre ňu teda nie je orieškom, čo ocenia najmä tí, ktorí potrebujú vycestovať a sami by ťažko hľadali vhodný spoj priamo u samotných leteckých spoločností.

Akčné letenky sú ponúkané prednostne, sú viditeľne označené. Vďaka širokej ponuke leteniek je možné znížiť o niečo ich cenu aj u letov, u ktorých sa zľavy nenasadzujú často.

Silné stránky Královnej

Královná ponúka prepracované vyhľadávanie leteniek. Dáva možnosť vyhľadávať letenky v presne stanovených termínoch či v určitom rozmedzí, pričom hľadá tie najvýhodnejšie ceny, podľa nich tiež radí výsledky. Zároveň vyhľadáva tiež možné alternatívy s odletom z Viedne či Mníchova pre prípad, že by mohla ponúknuť zaujímavejšie riešenie. V prípade existencie viacerých spojov danej leteckej spoločnosti v určitý deň, uľahčí medzi nimi výber za účelom lepšieho časového rozvrhu. Pri vyhľadávaní je dobrou pomôckou kalendár s voľnými miestami, ďalšia možnosť je vyhľadávanie podľa letových poriadkov.

Nákup letenky cez Královnú

Nákup leteniek cez Královnú je jednoduchý a rýchly. Prebieha kompletne cez internet. Systém vyhľadávania a rezervácie je jednoduchý a prehľadný. Rezervované letenky môžu byť zaplatené pohodlne online pomocou platobnej karty.

Ďalšie služby s Královnou

Prostredníctvom Královnej si môžeme dojednať celý rad ďalších služieb, ktoré môžu byť na našich cestách nepostrádateľné. Úplne zásadné je často cestovné pripoistenie, ktoré je v ponuke vďaka niekoľkým špeciálnym balíčkom. Pri cestovaní do niektorých destinácií môže byť ešte dôležitejšie vízum, ktoré nám môže pomôcť získať Královna. V prípade povinných očkovaní dostane aj klient zľavu v prípade, že si ho nechá aplikovať v niektorom z vybraných centier.

Samozrejmosťou je tiež zabezpečenie ubytovania či požičanie auta.

Článok Královna, letenky do sveta za pár sekúnd bol publikovaný 10. března 2013 v 08.45 v rubrike Letenky. Autorom článku je Pavla Rychtářová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...