3 akčné ponuky od Wizzair

Tagy:  lietanie, dovolenka, jún, last minute, cestovanie, lacné letenky, wizzair

Sponzorované odkazy:

3 akčné ponuky od Wizzair

S príchodom teplejšej jari sa so zájazdmi opäť „roztrhlo vrece“ a ľudia začali objavovať krásy okolitých štátov, o ktoré sa v zime ochudobňovali. Niet sa čomu diviť, zatiaľ čo v zimných mesiacoch je človek tak trochu lenivý a najradšej by všetok svoj čas trávil v pohodlí domova, na jar razom ožije a má chuť cestovať po celom svete. Tohto faktu sú si vedomé nielen cestovné kancelárie, ale aj letecké spoločnosti, ktoré tak prichádzajú s radom atraktívnych ponúk, vďaka ktorým pre vás žiadne cestovanie nie je nemožné.

Ak veľmi radi cestujete a predovšetkým na jar a v lete by ste chceli spoznať čo možno najviac destinácií, rozhodne sa zamerajte na nízkonákladové letecké spoločnosti, vďaka ktorým zoženiete letenky doslova za babku. Iste, akčné letenky často ponúkajú aj klasické aerolínie ako sú ČSA, KLM, Lufthansa a podobne, avšak sústrediť sa na tie charterové je vždy výhodnejšie. Ak je vám takmer jedno, kam sa vydať a rozhodujete sa práve podľa ceny leteniek, potom sa nechajte inšpirovať skvelou ponukou od spoločnosti Wizzair, ktorá opäť prekvapuje tými najlacnejšími letenkami na trhu. A kam sa v júni vypravíte vy?

Eindhoven za 18 €

Lámete si hlavu s tým, kam sa v júni vypraviť na eurovíkend alebo predĺžený víkend? Potom vás iste veľmi poteší akčná ponuka leteniek od spoločnosti Wizzair, vďaka ktorej môžete napríklad navštíviť prekrásny Eindhoven, a to už za senzačných 18 €. Eindhoven je krásnym holandským mestom, kde žije približne 210 000 obyvateľov. Ide teda o metropolu, kde sa rozhodne nebudete nudiť. V Eindhovene si užijete veľa kultúrnych udalostí, pretože Holanďania kultúrou doslova žijú, chýbať nebude ani vynikajúce jedlo a pitie, hudba a ústretové miestne obyvateľstvo, ktoré vás do svojho sveta rada prijme. Hneď ako v majestátnom Eindhovene budete, nezabudnite si ako suvenír priviesť luxusné syry, na ktoré sú miestni občania špecialisti.

Autor: LempkesfabriekAutor: Lempkesfabriek

Benátky za 29 €

Chystáte sa s partnerom osláviť vaše výročie alebo máte pocit, že plameň vašej lásky už tak trochu vyhasína? Potom využite jedinečnú akčnú ponuku od aerolínií Wizzair a vydajte sa navštíviť prekrásne Benátky, ktoré sú rajom všetkých zamilovaných párov. Úplne unikátne mestečko, ktoré tak trochu pláva na vode, má svoje nezameniteľné čaro a šarm, pre ktorý ho budete chcieť v blízkej dobe navštíviť znova. V Benátkach sa nezabudnite prejsť na legendárnej gondole a pochutnajte si na výbornej talianskej kuchyni.

Londýn za 29 €

Mesto, ktoré by mal aspoň raz za život navštíviť úplne každý Európan, je rozhodne Londýn. Toto prekrásne mesto vo Veľkej Británii má svoju jedinečnú charakteristiku, ktorá sa nedá ničím nahradiť. Pre niekoho je Londýn studeným mestom, čo spôsobuje jednak chladné a často zamračené počasie, ale tiež novogotická architektúra. Avšak v metropole nájdete nespočetné množstvo zaujímavých historických pamiatok, nakúpite si lacno aj značkové oblečenie a nudu rozhodne nezažijete.

Autor: informationAutor: information

Článok 3 akčné ponuky od Wizzair bol publikovaný 31. května 2015 v 12.00 v rubrike Letenky. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...

Podobné články

Prosím čekejte ...