Kanada s WestJet za 290 €

Tagy:  letecká spoločnosť, kanada, WestJet, last minute, nízkonákladové letenky, doprava, aerolínie

Sponzorované odkazy:

Kanada s WestJet za 290 €

Kanada je veľmi populárnou destináciou, ktorú navštevujú turisti z celého sveta. Niektorí Američania touto drsnejšou krajinou opovrhujú, ale mi Slováci veľmi dobre vieme, aká dokáže byť atraktívna. Kanadu si zamilovali predovšetkým priaznivci zimy a všetkých zimných športov od hokeja až po tie olympijské, ktorým sa tu náramne darí.

Kanada v sebe skrýva nespočetné množstvo tajov a kúziel, ktoré sú mnohým ľuďom doposiaľ neodhalené. V prvom rade je nutné spomenúť, že ak niekde môžete počítať s drsnou prírodou a prakticky nepoškvrnenými horskými pastvinami a priezračnými jazerami, potom je to práve tu. Zatiaľ čo USA je väčšie čo do počtu obyvateľov, v Kanade je občanov podstatne menej, zato sa môžete spoľahnúť na nekonečne dlhé bohaté lesy a čisté lúky, ktoré priamo zvádzajú ku kempovaniu a k turistike.

Na druhej strane tiež Kanada disponuje multikultúrnymi mestami, ktoré sa môžu s pokojom rovnať tým americkým, ako napríklad Chicago alebo Seattle. Tak trochu kuriozitou a otáznikom je hlavné mesto Ottawa, ktoré je síce malebné a prekrásne, ale má len 883 391 obyvateľov, čo je na metropolu trochu málo. Naopak Montreal a Toronto sa môžu pýšiť niekoľkými miliónmi ľudí, ktorí z miest právom robia prvotriedne oblasti bohaté na kultúru a moderné technológie.

Ak teda dlhšiu dobu plánujete odcestovať do Kanady a stále ste čakali na vhodnú dobu, teraz nastal ten pravý okamih, pretože so spoločnosťou WestJet môžete odletieť za skvelých 290 €.

Kanadská letecká spoločnosť WestJet sa v letectve pohybuje od roku 1996 a za túto, pomerne krátku, dobu si stačila vydobyť svoje miesto na výslní a stať sa tak jednou z najpopulárnejších a najvyhľadávanejších aeroliniek v Severnej Amerike. WestJet je veľmi obľúbená pre svoje nízkonákladové letenky, ktoré sú hlavnou náplňou spoločnosti. Do Kanady a späť tak môžete zvyčajne cestovať neskutočne výhodne a ušetriť tak niekoľko sto eur. Letecká flotila spoločnosti WestJet zahŕňa predovšetkým Boeingy a to typy B737–600, B736 a alebo B737–800.

Článok Kanada s WestJet za 290 € bol publikovaný 23. ledna 2014 v 07.15 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...