Last minute november

Tagy:  letenky, last minute, dovolenka, pobyt, zájazd, eurovíkend, výlet, európa, exotika, usa

Sponzorované odkazy:

Last minute november

Rovnako ako každý mesiac, aj v novembri sú tu last minute letenky, ktoré sa rozhodne oplatia. Chcete sa pozrieť za hranice na jeseň a pritom neplánujete príliš utrácať? Potom nastala ideálna doba pre kúpu akčných leteniek a uskutočnenie menšieho výletu…

Jesenné mesiace sú ideálnou dobou krížom krážom preskúmať Európu, pretože práve v októbri a v novembri sa ceny leteniek pohybujú najnižšie. A prečo tomu tak vlastne je? Odpoveď je jednoduchšia, než by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Dôvodom je počasie a doba, ktorá cestovaniu príliš nepraje. Jeseň je obdobím, ktoré nasleduje po horúcom lete, kedy si väčšina ľudí užila svoje letné dovolenky, čiže má takzvane „vybrané“. A čo sa podnebie týka, to v novembri tiež nie je najideálnejšie. Prší, mrholí, miestami už sneží a väčšina turistov sa preto rozhodne si oddýchnuť a nechať cestovanie zase na jar. A posledným, nemenej dôležitým dôvodom, je predvianočné obdobie, počas ktorého každý šetrí a nakupuje darčeky pre svojich najbližších. A práve preto, že jesenné cestovanie nie je bohvie akým hitom, ceny leteniek, ale aj ubytovania, sa pohybujú v neuveriteľne nízkych hladinách, pre ktoré sa určite oplatí pozmeniť názor a vydať sa na dovolenku alebo zaujímavý „eurotrip“.

Čo napríklad Chicago za 308 €?, autor: akaspedČo napríklad Chicago za 308 €?, autor: akasped

Opäť lacná Európa

Ako už v predošlých jesenných mesiacoch, aj v novembri tu máme pomerne kvetnatú ponuku last minute leteniek po celej Európe. Stačí si len vybrať cieľovú destináciu a letenky môžu byť vaše doslova do „stovky“. Najlepšiu ponuku vám aj tento mesiac poskytne nízkonákladová spoločnosť EasyJet, ktorá sa špecializuje na akciové lety, ktoré prevádzkuje po celej Európe. Ak sa teda chystáte na eurovíkend či iný pobytový a poznávací zájazd v rámci Európy, EasyJet je jasnou voľbou!

Napríklad na londýnske letisko Gatwick sa teraz môžete dopraviť za skvelých 30 €, Miláno vás s radosťou privíta za úchvatných 31 €, do Lyonu doletíte za 38 € a tiež sa môžete vypraviť do Amsterdamu, Barcelony, Madridu, Talinu či do Rigy, pričom ceny budú obdobne lákavé.

Lákavá exotika a USA

A ak vás predsa len o poznanie viac, než Európa, lákajú zaoceánske exotické destinácie a USA, nechajte sa inšpirovať portálom akcniletenky.com, kde nájdete veľa akčných ponúk, ktoré stoja za zváženie. Napríklad so spoločnosťou Alitalia sa do Chicaga pozriete za 307 €, s KLM Rio de Janeiro preskúmate za 587 € a napríklad Keňu s Air France za skvelých 481 €.

Článok Last minute november bol publikovaný 26. listopadu 2013 v 00.00 v rubrike Letenky a Lietanie. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (1).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...