West jet

Tagy:  letecká spoločnosť, aerolinka, aerolínie, west jet, kanada, lacné letenky, akciové letenky

Sponzorované odkazy:

West jet

Zoznam leteckých spoločností je v dnešnej dobe skoro nekonečný. S aerolinkami sa „roztrhlo vrece“, preto si môžete vybrať z nepreberného množstva svetových podnikov. Jeden je lepší, iný horší, čo platí u všetkého, avšak keď ide o leteckú dopravu, nemali by ste výber spoločnosti, brať na ľahkú váhu. Na koho sa môžete jednoznačne spoľahnúť, je West jet.

West jet a pár informácií

Spoločnosť vznikla v roku 1996 v spolupráci s Clivom Beddoem a jeho tímom. Hlavnou myšlienkou nového konceptu bolo, založiť také aerolínie, ktoré budú ponúkať istý štandard a kvalitné služby, ale za čo najmenej peňazí. No uznajte sami, kto by proti takýmto službám niečo namietal. Sen sa zanedlho stal skutočnosťou a letecká spoločnosť naozaj začala ponúkať lacné letenky na prvotriedne služby. Treba podotknúť, že sa tohto modelu drží aj dnes, a to veľmi úspešne.

West jet je pôvodom kanadskou spoločnosťou, ktorá si od začiatku zakladá na veľmi dobrom mene. Okrem už spomínaného faktu, že sa zameriava na dobré služby za menšiu finančnú sumu, než je u klasických liniek obvyklé, sústredí svoju pozornosť aj na recenzie a spätnú väzbu. Svojim zákazníkom ponúka vždy individuálnu starostlivosť a miesto kvantity preferuje skôr kvalitu. Kanaďania sú slušným národom, ktorému záleží na tom, aby sa klienti stále vracali.

Autor: Eddie MaloneyAutor: Eddie Maloney

Z počiatku sa spoločnosť zameriavala len na lety v rámci Kanady, následne pridala Spojené štáty americké, Strednú a Južnú Ameriku a takto expandovala postupne do celého sveta. Dnes môžete s West jet navštíviť 5 kontinentov a celkovo až 220 svetových destinácií, počnúc Tureckom, končiac Čile. Je úplne na vás, do akej krajiny sa s touto aerolinkou vypravíte, na jedno sa však môžete vždy spoľahnúť. Osobitý prístup a kvalitné služby a dobré ceny sú samozrejmosťou.

Odkiaľ lietať?

Nielen, že spoločnosť West jet poskytuje lety z pražského letiska Václava Havla, teraz môžete cestovať aj z Brna, Ostravy, ďalej potom z Bratislavy a Viedne. Taký luxus vám ponúkne naozaj len málo aeroliniek. Dôvodom sú ponuky last minute a akčných leteniek, ktoré sú mnohokrát z okolitých miest ďaleko výhodnejšie. Ak bývate bližšie k Rakúsku alebo na Slovensku, nebojte sa objednať si let práve z týchto krajín. Budete prekvapení, ako výrazne ušetríte.

Ako zohnať letenky?

Vzhľadom k faktu, že je spoločnosť West jet vo svete naozaj populárna a jej ponuky akčné a extrémne výhodné, ak narazíte na lacnú letenku, dlho neváhajte a radšej si ju kúpte hneď. Za pár minút môžu byť totiž všetky lety beznádejne vypredané a vám by tak ušla šanca na lacnú dovolenku. A ako si vlastne letenky zaobstarať? Jednoducho, cez rezervačný systém stránok aerolínie West jet.

Článok West jet bol publikovaný 31. srpna 2014 v 07.00 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...