Požičovne áut - tipy na najlacnejšie prenájmy

Tagy:  požičovňa áut, automobil, lietanie, letisko, internet, cena

Sponzorované odkazy:

Požičovne áut - tipy na najlacnejšie prenájmy

Ak pravidelne cestujete do zahraničia leteckou dopravou, užívate si pohodlnú, rýchlu a predovšetkým najbezpečnejšiu prepravu. Do požadovanej cieľovej stanice sa dostanete v priebehu pár hodín, čo je možné považovať za akýsi luxus. Na každom letisku je vždy k dispozícii preprava v podobe vlaku, metra autobusu a podobne, ktorá vás odvezie do centra mesta alebo prímorského letoviska. Ako si ale dovolenku zariadiť, ak chcete po destinácii cestovať osobným autom, ktoré ste z dôvodu letu, museli nechať v doma? Riešenie je veľmi jednoduché a spočíva vo vypožičaní automobilu, s ktorým sa ľahko dostanete kamkoľvek si len zmyslíte. Dajte priechod svojmu dobrodružnému duchu a informujte sa o najlepších a najvýhodnejších požičovniach.

Kde autopožičovne všeobecne hľadať?

Autopožičovne sú veľmi rozšíreným a populárnym druhom businessu, preto ich nájdete na letiskách, v centrách väčších, ale aj menších miest, v prímorských letoviskách, pri vlakových a autobusových staniciach, prípadne pozdĺž cesty alebo diaľnice. Požičať si osobné auto na viac ako jeden deň sa vám rozhodne najviac oplatí na letisku, pretože tu panuje najväčšia konkurencia, teda sa stretnete s absolútne najnižšími cenami na trhu.

Požičanie automobilu je najvýhodnejšie cez internet, autor: TrishaSharma SeoPožičanie automobilu je najvýhodnejšie cez internet, autor: TrishaSharma Seo

Čomu venovať pozornosť?

Či si požičiate luxusný kabriolet, Mercedes Benz alebo ojazdeného Favorita, je čisto a len na vás, existujú však určité kritériá, ktorým by ste pri výbere vozidla mali venovať pozornosť. V prvom rade sa zamerajte na technický stav automobilu a tiež, či požičanie zahŕňa lokálne dane a poistenie. Porucha auta, ktoré nie je poistené by vás v cudzine mohlo vyjsť na neuveriteľnú sumu, nenechajte sa preto napáliť príliš nízkou, zavádzajúcou cenou.

Tipy na lacné prenájmy

Všeobecne platí, že najlacnejšie auto zaobstaráte cez internet a to ešte z pohodlia domova. Ako teda pocestujete, pozorne si všetko premyslite a naplánujte, možno tak ušetriť až o 50 percent. Prakticky všetky zahraničné spoločnosti vám prijmú platbu od kariet Visa Classic, Visa Elektron, Mastercard, Mastercard Standard a Maestro. Automobil si možno požičať zvyčajne minimálne na 3 dni, pričom platíte nasledovne. 1–3 dni, 4–6 dní, 7–10 dní, 11–14 dní a podobne. Premyslite si teda dôkladne, či sa vám počet dní v kombinácii s cenou vlastne oplatí.

Článok Požičovne áut - tipy na najlacnejšie prenájmy bol publikovaný 12. března 2014 v 07.30 v rubrike Spoločnosti. Autorom článku je Veronika Sýkorová. Pre diskusiu slúži komentáře (0).

Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...
Prosím čekejte ...